Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor akad össze a tekintetü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor akad össze a tekintetünk osztálytársammal. Miért? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Már egy ideje én figyelem ezt a lányt(osztálytársam). Tetszik is nekem, és azt hiszem bele is estem. Most kezdtük együtt az évet. És nagyon sokszor hátranéz rám órán. De ma... Ma hátra nézett rám, és szemeztünk, több másodpercen át(lehet ez semmi, de nekem ah.). És én néztem el mert zavarba jöttem. Ez már többször is előfordult. Ő neki egy srác tetszik. Tudja azt is, hogy én leszbikus vagyok. A barátai akikben megbízok azt mondták, hogy szerintük nincs sok esélyem. Vagyis nem szeretnének hülyeséget se mondani.

Igazából fogalmam sincs miért kérdezem... De ez jelenthet valamit is?



2018. márc. 14. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Lehet a fülébe jutott, hogy észre vette ő is, szoktad bámulni, így megfordult, hogy lássa, tényleg így van-e. Esetleg kérni szeretett volna valamit, vagy eleve más valakit keresett a tekintetével, csak a tiéd előbb bukkant fel. De aztán kitudja... :)
2018. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak játszik veled. Ne órán szemezzetek, mert ott ugye más nem nagyon történhet, hanem tanítás után. Akkor majd kiderül, mit akar pontosan (akar-e egyáltalán valamit). :)
2018. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy rám nézett, mert én ülök leghátul és körülöttem sem ül senki más, max mellettem. De ah. Szünetekben is szoktam figyelni és ott Legalább nagyon ritkán beszélünk is.
2018. márc. 14. 17:33
 4/9 anonim válasza:
85%
Amit leírtál az még semmit nem jelent.
2018. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%
Férfiként azt mondom, ez jelenthet valamit. Magamból kiindulva , csak úgy nem nézek mélyen a szemêbe. Legközelebb ha összeakad a szemetek, küldj neki egy mosolyt. Ha visszamosolyog, biztos hogy tetszel neki.....de ez nem jelenti hogy akar is tőled valamit.
2018. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2018. márc. 14. 21:51
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne bízd el magad ennyi alapján, mert az is lehet, hogy tényleg van benne valami hajlam és tetszel neki, de az is lehet, hogy full heteró és ki tudja miért csinálja ezt, nekem volt olyan egy nagyon jó barátnőmmel, aki megtetszett, hogy csomószor úgy mosolygott rám, meg eléggé félreérthető dolgokat mondott, meg mindig hozzámért, meg ilyenek, de aztán ez abbamaradt és amúgy teljesen hetero, szóval kár is volt beleélnem magam... szóval ezzel csak annyit akarok mondani, hogy sosem lehet tudni :D Próbálj meg beszélgetni vele, vagy valami, aztán hátha a reakcióiból többet le tudsz olvasni, ha már kicsit megismerted. Vagy nem tudom. Mindenesetre hajrá :)
2018. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. márc. 14. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Na történt vlmi?? :)
2018. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!