Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit. Már az első nap felfigyeltem rá mert tetszett a haja. Rólam annyi hogy introvertált vagyok és nehezen barátkozok, illeszkedek be. De a fiú aki tetszik mindig társaságba van, főleg lányokkal beszélget. 1x megkérdezte hogy láttam-e ami a füzetemen van.

Gyakran érzem úgy hogy engem néz, nem csak arra amerre ülök. Viszont ebben nem bízok mert ez minden fiúnál aki tetszett így volt (hogy ezt éreztem). Mivel nem beszéltünk ezért nem tudok róla semmit. Jó lenne nem csak 1 helyben álldogálnom ebben a helyzetben de oda menni nem merek. Mivel az osztálytársam még elkerülni sem tudom hogy ez elmúljon. Használunk mindketten egy alkalmazást, ott még jó is lenne ráírni de sajna nem tudom hogy van fenn. Facen ráírni kicsit kínosnak érzem, ennek lehet az az oka hogy akkor suliba még jobban nem mernék rá nézni.

Van 2 lány akikkel nagyon jóban vannak. Nem zavar legtöbbször mert lehet hogy ő tényleg csak barátként tekint rájuk viszont fordítva ebben csak reménykedek.

Barátnőmnek is szimpi egy srác de a srác ott vissza utasítja a többi lányt ha kihívják és inkább vele marad a folyosón. Nálam ez nem mondható el, max. hogy néha bent marad a terembe de az semmit sem jelent.


Gondolom ha ő nem lép semerre nekem kéne, de nem tudom hogy kéne hogy ne érezzem kellemetlennek + nem vagyok biztos hogy egyáltalán szimpi vagyok-e neki vagy hogy tudja-e a nevem. Szerintem az hogy néha felém/rám néz nem jelent semmit. Ezt már beláttam. A szemem sarkából meg nem tudom hogy rám néz vagy csak felém.


(Elnézést ha túl hosszú, próbáltam nem kihagyni semmi lényegeset)



2020. szept. 11. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam,félénk,nehezen barátkozó,csendes típus és a srác aki tetszett szintén az osztály "menője",csacsogó,mindenkivel jóban van és mindenkivel dumálgat,állandóan volt körülötte valami lány szóval olyan megközelíthetetlen volt számomra. Nekem ott haverja segített,elkezdtek a lányokról beszélgetni az osztályban és végig kérdezte direkt hogy kiről mi a véleménye. Sajnos nem jöttek be neki a félénk lányok,ő inkább a vagány,rágózós,flegma csajokra bukott szóval én így jártam =( Próbálj meg vele szóba elegyedni,kérj kölcsön valamit,vagy "veszíts el valamit"(magyarán nem veszítettél el semmit csak odamész hogy nem tudom,leesett a karkötőd nem látta-e valahol,neked az nagyon fontos stb.) Aztán ha érdekled őt lehet hogy az elkövetkezendő napokban odamegy hozzád hogy megvan-e a karkötőd vagy valami.:) Ezzel szerintem le is tesztelheted miként tekint rád. Remélem tudtam segíteni. ^^
2020. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy kiderul, hogy tetszel neki. És akkor hogyan tovább?

Egyébként o két évvel fiatalabb fiú létére, azt kalkuláld bele, mert ilyen életkorban két év még elég sok, főleg, ha a lány az idősebb.

2020. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!