Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hello, Tavaly nyáron szerelmes voltam egy lányba, kerülgettük egymást, de aztán nem lett belőle semmi , mert nem éreztem viszonzottnak.

Játszottam a nagyfiút ugráltam ágyból ágyba, majd úgyéreztem, hogy túl tettem magam. Éltem az életem, megint megtörtént ez az érdekes dolog, egy régi lánybaráttal.

Együtt vagyunk idén május óta. Szeretem. Biztos vagyok benne, és ő is engem. Viszont ma találkoztam ezzel a lánnyal véletlenül.Elmentünk kávézni és elmondta, hogy szerelmes belem. Persze mondtam, hogy hát ez király és benyögtem h mennem kell(egyébként hetente talalkozom ezzel a lánnyal) és most fogalmam sincs, mit kellene választanom? nem tudom szeretem a barátnőm

de annyira akartam akkor ezt a lányt... és még mindig gyönyörű, és okos és ah...

nem tudom szerintetek? 19f



2018. okt. 1. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Maradj a baratnoddel, sokkal jobban jarsz
2018. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a második képes volt benned tényleges érzelmeket (sima vágyon kívül)ébreszteni mindannak ellenére, hogy barátnőd van, akkor érdemes lehet átgondolni a szituációt.

Persze ilyenkor az is közrejátszhat, hogy komoly érzelmi behatást tesz az emberre egy efféle szerelmi vallomás.

Én mindenképp aludnék rá párat, és átgondolnám a helyedben.

2018. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jelenlegi barátnőd sokkal husegesebb es lehet vele jobban eled az eleted mint a régi kiszemelted....
2018. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!