Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komplikált helyzetben vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komplikált helyzetben vagyok. Mit kéne tennem? 17/F

Figyelt kérdés

1 éve ismerek egy lányt barátok vagyunk. 2 hónappal azután hogy megismertem elkezdtem érezni iránta valamit, ami napról napra erősödött. Nem akartam kimutatni mert egyik legjobb barátom hajtott rá épp és nem akartam bele kontárkodni. Miután megmondta neki a lány hogy nem szeretne többet barátságnál, elkezdtem közeledni felé. (Valószínűleg nem volt érzékelhető, vagy csak úgy gondolta kedves vagyok mert nem vette észre) Próbálkoztam nála hosszú ideig de mint kiderül neki egy másik barátom jön be. Azóta hogy ezt megtudtam próbáltam elfelejteni a lányt de nehéz mert egy a baráti körünk. Azóta egy másik lány kicsit elterelte a figyelmem róla de ő csak játszott velem, az érzelmeim meg persze nem múltak el az első lány iránt. Most minden barátom azt hiszi az a lány miatt bánkódok aki átvágott de közben csak nem bírom hogy a lány akibe konkrétan több mint fél szerelmes vagyok nem figyel rám. Mostanában ráadásul igencsak közel kerültünk egymáshoz, igazán mély és fontos témákat tárgyalunk meg egymással és gyakran találkozunk,de még mindig más jön be neki (aki mellesleg ignorálja). Nem tudom mit tegyek mert elmondani neki nem merem mert attól félek megromlik a kapcsolatunk, másnak meg azért nem beszélek róla mert azt hinnék kamuzok hogy egyik lány után másik tetszik.

Remélem érthető amit írtam.



2019. jan. 1. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki simán és közönyösen, hogy te amúgy szerelmes vagy belé, úgyhogy bármilyen témában dumálhattok, de ilyen, hogy melyik másik srácra pörög éppen rá, ne veled beszélje meg.
2019. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el neki, ha pedig nemet mondd attol meg maradhattok barátok..ha nem maradtok akkor pedig eltudod felejteni
2019. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp ne mondd hogy eltudod felejteni azon megsertodne vagy legalábbis rosszul esne a lánynak .

Kerdezhetsz a lányt ,hogy miért szerelmes abba a fiúval mi tetszik benne annyira .

Hátha rajon ,hogy talán csak kedveli .

Nyomulnak egy kicsit érzékelhetően ,tegyél 2 értelmű célzásokat ...


16/L

2019. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolkozz h mit szeretnél

Nagyon nagy az esélye h ha bevallom akkor vége a baratsagnak és pofára is esel mert mas tetszik neki

Ha meg nem hallod be akkor gyotrod magad de legalább mellette vagy és talán meg el is tudnád csábítani


Én azt mondom h ne mondj neki semmit, kicsit tarts ki, mert ezzel tönkretesz és az eselyeidet és szinte biztos h ellaposodik ez a barátság

De ezeket csak azért mondom mert neki mas tetszik

Ez kavar be mindenbe

De te döntesz. Hajra!


L

2019. jan. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!