Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány vagyok, megcsókolhatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, megcsókolhatom?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, viszont az lenne a kérdésem hogy ha tegyük fel tetszik a fiú mikortól szabad megcsókolni? Hogyha úgy veszed észre hogy te is tetszel neki, vagy volt 1-2 randi? És FIÚK. Szeretitek ha egy lány kezdeményezi a csókot?


+Ha kijelentjük hogy járjunk, de csók még nem volt, és én pedig megcsókolnám vajon hogy érintené?


Ismétlem a kérdésem jelenleg csak elméleti, viszont remélem hogy a válaszok majd segítenek ha itt lesz az ideje :D (A szavazás az ELSŐ csókra vonatkozik :)


Előre is köszi ha válaszolsz!


L



2020. szept. 11. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és kezdeményeztem már első csókot
Lány vagyok de eddig mindig fiú kezdeményezett
Fiú vagyok és kezdeményezett már lány és tetszett
Fiú vagyok, kezdeményezett már lány de nem jött be
Fiú vagyok de eddig mindig én kezdeményeztem
Még nem csókolóztam
73 szavazat
 1/4 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Hát én örülnék neki!

Tapasztalataim szerint a lányok apróbb kérdésekből, megmozdulásokból, utalásokból hihetetlen nagy botrányt tudnak csapni. Szóval én örülnék neki ha ő kezdeményezne úgy nagyjából mindenben mert abból akkor nem lesz balhé. Max ha már nekem is túl sok a dolog akkor azt mondom, hogy "bocsi, de ezt (még) ne...".


A pletyka párbeszédekről meg nem is beszélve.


Lány a baráti körében: "Fúú az a srác meg akart csókolni pedig semmit nem csináltam csak közel húzódtam az arcához miközben épp randiztunk. Hát mit képzel ez magáról? Annyira gáz!"


Fiú a baráti körében: "Hát igen kicsit nyomulós volt, de mondtam neki, hogy ezzel még inkább várjunk..."

2020. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

én fiú vagyok, nekem fura amikor lány kezdeményezi az első csókot de volt egyik exemnél már volt ilyen

16f

2020. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen, hogy mikortól szabad (lánynak, fiúnak)


Az exem kezdeményezett, de akkor az volt a baj, hogy én nem voltam szerelmes belé. Aztán akövetkező lánynál ez belehatott, mintha azt hittem, hogy ha akar valamit, akkor majd kezdeményez (pedig nekem kellett volna, mivel idősebb voltam és egyértelmű volt, hogy szerelmes belém). Ezáltal rossz hatása volt az előző kapcsolatom, de a hibámból tanultam.


tehát nincs ilyen, hogy ekkor meg ekkor szabad, mind két fél indítsa el, ha úgy látja, szerelmes belé a másik vagy sok esélye van (persze, mindig meg van rá az esély, hogy visszeutasít)

2020. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt sejted, hogy ez neki nem lenne rossz, szóval h tetszel neki, és úgy érzed szeretnéd. Amikornúgy érzed, csókóld meg.

Nagyon jó amikor ilyen természetes érzésekből kezdeményeznek.

2020. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!