Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztalyprogramon este...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztalyprogramon este megcsokolhatom a szerelmem? LÁNYOK?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam h este ki hívom ot bezselgetni egy kicsit egy pokroccal hha fazna

Atolelnenk egymást és elkezdenem neki mesélni a közös történetünk és a végéhez érve megcsokolnamLanyok mit gondoltok erről?



2018. márc. 2. 20:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Elég jó ötlet, de szerintem ne tervez előre mert sosem úgy sül el majd...
2018. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet. Csak nem biztos hogy úgy sikerül ahogy tervezted. De szurkolok:))

Puszi: Kriszti

2018. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Romantikus szerencsetlen

Az ilyenektol hanyok, es nem, nem vagyok irigy

2018. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Az osztály előtt ne, a végén mindketten cikinek éreznétek. Ez olyan intim dolog, ami kettőtökről kéne hogy szóljon.

Ráadásul mi van, ha ő nem akarja. És te meg csak úgy letámadod?

Nem jó ötlet szerintem. Csak akkor hogyha tudod, hogy ő is így érez, és látod rajta, hogy ő is meg akar csókolni, mert annyira meghitten vagytok ketten, és egymásra vagytok hangolódva, hogy nem is kérdés, hogy kölcsönös a vonzalom, sőt , már nem is csak az, hanem az összetartozás. Amikor egyé válik a lelketek, akkor kell megcsókolni egymást.

2018. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó ötlet,nekem tetszene.Romcsi és a lányok ezt szeretik(bár nm ismerem a csajt)de szerintem nm ellenkezne. Hajrá!
2018. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos gondolat, nekem bejönne :)

Mikor lesz ez a program?

2018. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!