Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitanom kéne? Fura ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kéne? Fura ez az egész...

Figyelt kérdés
Mikor a barátnőmmel vagyok úgy érzem szeretem, szeretek vele lenni és vonzódok hozzá,de viszont mikor nem vagyok vele nem hianyzik. Veletek volt ilyen? Mit tegyek?
2020. szept. 15. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahoz még idő kell hogy hiányozzon
2020. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utólag visszagondolva volt ilyen kapcsolatom, mikor nem voltam vele, nem hiányzott különösebben. De attól még szerettem
2020. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,esetleg más véleménye?
2020. szept. 16. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak azért, mert akkor nem nagyon hiányzik, amikor nem vagytok együtt, még nem kell szekítani, mindenkink kell idő másik nélkül
2020. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetlet sokat vagytok együtt, akkor természetes, hogy néha jól esik nélküle is lenni.
2020. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a kapcsolat elején vagyunk és heti kétszer találkozunk mégis így érzek...
2020. szept. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!