Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leírnátok ti mit gondoltok? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisskatuska kérdése:

Leírnátok ti mit gondoltok? A barátommal félek hogy a vírus miatt, és a szüleink miatt megromolhat a kapcsolatunk (míg az egész vírus le nem cseng nem láthatom) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Emiatt a korona vírus miatti helyzet miatt a szüleim nem engedik hogy találkozzak a barátommal. És az ő apja sem engedi neki. Félek hogy ez szét szakít minket. Szerintetek mit tegyek? Lehet hogy hónapokig nem láthatom, sőt biztos míg ez az egész le nem cseng. Én 16 vagyok ő pedig 18
2020. márc. 24. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Sokadszorra is elmondom: ha szeretek valakit, akkor nem csak addig szeretem, ameddig heti 5-ször láthatom.

Van internet. Annyit beszélhettek, amennyit akartok. Nem '80-at írunk, amikor legfeljebb csak postai levél volt.

Igen, lehet, hogy ettől tönkremegy egy-két kapcsolat. De én azt mondom, hogy amelyik ennyitől tönkremegy, az nem szerelem. Legalábbis az egyik fél részéről biztos, hogy nem az.

2020. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy nehéz ez a helyzet. Nehéz, hogy nem találkozhattok.

De próbáljátok meg átvészelni. Sokan élnek pl.távkapcsolatban, amikor vírus nélkül is hetekig, hónapokig nem tudnak találkozni (mondjuk egyikük külföldön van) és működik a kapcsolat.

Használjátok a mobilt, messengert stb..szerencse, hogy ezek a lehetőségek adottak. Alakítsatok ki közös programokat pl.reggelizzetek együtt a kamera előtt stb..Szokták mondani, hogy a távolság a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja. Ha fontosak vagytok egymásnak, tegyetek meg mindent, hogy megmaradjon nektek a kapcsolat!

2020. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Lehet most sokan lefognak pontozni

De ha egy kapcsolat a koronavírus miatt romlik meg, meg azért mert nem tudtok egy ideig találkozni akkor az annyit is ér

Ne mondja nekem senki azt hogy ezt az időszakot nem lehet átvészelni egymás nélkül, nyilván nehéz oké megértem, de nem sziámi ikrek vagytok hogy ne tudjatok egymás nélkül élni

Arról nem is beszélve, hogy folyamatos kapcsolatban lehettek egymással telefonon

Nyilván nem ugyanolyan de a semminél jobb

17/l

2020. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól nem romlik meg, ha egy ideig nem találkozhattok. Inkább attól, ha mással találkozgatnátok.
2020. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lazy Lover ***** válasza:
Sajnos ez ilyen meg kell várni míg lecseng ez a hülyeség
2020. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, ha így be van zárva, más lányokkal sem tud.
2020. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velünk is ugyanez a helyzet. Osztálytársak vagyunk, szóval eddig láttuk egymást minden nap, most meg nem. De nagyon szeretjük egymást, interneten tartjuk a kapcsolatot és együtt átvészeljük az online tanítást meg mindent. Szerintem ez még jót is tesz egy kapcsolatnak, mert akik igazán szeretik egymást, azok ennyit kibírnak.

nagyon szurkolok nektek, kitartást és beszéljetek minél többet :)

16/L

2020. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi lett a dologból? Mert a vírus hazugság még most is itt van és nem is igen lesz vége.
2021. febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!