Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem hogy 2 embert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy 2 embert szeretek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez az egész úgy kezdődött hogy lett egy baratnőm akit nagyon szeretek és nem akarok soha elveszíteni de közben beleszerettem a legjobb barátnőmbe akinek ezt el is mondtam, ezt a barátnőm megtudta és én azt kamuztam neki hogy ez csak egy szivatás, de nem az és most nem tudom hogy mit csináljak mert egyikükkel se akarok összeveszni vagy megszakítani a kapcsolatot
2020. szept. 16. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj a durva kommentért, de számomra az ilyen emberek a legvisszataszítóbbak, ennek ellenére megpróbálok normális választ adni.


Amit te csináltál konkrét felér egy megcsalással.. Nem tudom, hogy a legjobb barátnőd mit szólt a vallomásodhoz, hogy ő hogy érez de én mindenesetre azt tanácsolom hogy szakíts a csajoddal, a bff-d érzelmei ellenére.

Ugyanis. Ha egy kicsit is tiszteletben tartod a barátnőd és az érzéseit, akkor tudod hogy neki most mennyire szar lehet csak szenved, és kevésbé jónak érzi magát, ami a legtöbb nőnél a leggyakoribb probléma. Ezután az önbizalmi szintje a béka segge alá süllyed, sőt a te "szeretlek"-ed sem lesz felé elég hiteles, mintha csak valami hülyeséggel etetnéd. Szerintem a kapcsolatotoknak a legegészségesebb a szakítás lenne.

Ha valamilyen oknál fogva mégis együtt maradtok, akkor pedig azt ajánlom, hogy a bffddel szakítsd meg a kapcsolatot mivel ezután már tuti nem lesz a barátságotok ugyanolyan, plusz evvel bizonyítasz a csajodnak hogy tényleg ő kell.


Akármelyiket is teszed, az első dolog, hogy elmondd az igazat! Kettőt nem tarthatsz.Csak azért pedig ne maradj együtt a csajoddal mert a bffd visszautasított.

2020. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőmről kiderült hogy ő is szeret engem.

De amúgy itt az a probléma hogy én mindkettőjükkel ugyan annyira szeretnék együtt lenni és most fogalmam sincs hogy mit csináljak

2020. szept. 17. 06:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Járjál 2-vel. De csak titokban.
2020. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj poligám.kapcsoaltot kialakítani.
2020. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3. Gondolkoztam már rajta de...... Félek hogy abarátnóm rájönne:/

4. Mit? Bocsi, nem értem

2020. szept. 17. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha két embert szeretsz egyszerre akkor mindig válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem szerettél volna bele a másikba.
2020. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De itt az a probléma hogy én a legjobb barátnőmbe már régebben is szerelmes voltam de túl léptem rajta valahogy de most megint előjött ez az érzés
2020. szept. 22. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is mint te. Vegyél figyelembe minden szituációt. Mi lenne ha barátnőddel maradnál mi történne. A legjobb barátnőddel mükődne szerinted? Csak mert ha eldobsz egy értéket egy nem biztos másik lányért az nagy szívás. Hogy müködne a kapcsolat köztetek szerinted. Illetve ha így sem tudod eldönteni gondolj arra hogyha egy szakadékba esne a két lány kit húznál föl. Kit mentenél meg és kit hagynàl lezuhanni. Ha tudod rá a választ akkor válaszd őt

6#

2020. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult a történet?
2023. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!