Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok es még sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok es még sose érdeklődött irántam fiú. Ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát 16 leszek és meg sose vo baratom, nem csókolóztam, de meg olyan de volt hogy egy fiú közeledett felém. 2 fiúnál próbálkoztam eddig. Az egyik vagy másfél évig játszott velem majd leégetett a másik meg leadta a drótot a lányoknak hogy mondjak azt nekem hogy mással van összejövőben. Soha nem irnak rám fiuk nincsenek fiúbarátaim se. 150 cm vagyok és általában ha rám neznek azt gondolják cuki. Jé komoly 16 vagy? De durva. De engem ez nagyon bánt kétségne vagyok estve. Nem tudom eldönteni hogy akkor túl félénk es babaarcu vagyok vagy csak szimplán csunya csak nem merik megmondani. Amúgy ez az olvasós, tanulós és zongorázós lány vagyok. Barátnőm van ő is félénk de őnála mégis beprobalkoztak már sokan, pedig ő visszahúzódobb es nem is sminkel. Ezek a dolgok annyira megviselnek higy már rendszeresem rámjönnek az órákig tartó idegösszeroppanasok megállás nélkül sírok.

2020. szept. 18. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%

Küldj képet és megmondom hogy ronda vagy e vagy sem. Várom üzeneted.



23F

2020. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

#1 A kérdező nem ronda!!! Esetleg akikkel eddig összefutott nem az esetük de valakinek ő lesz élete szerelme.

Viszont egyes te tahó vagy!

2020. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
Egyesnek igaza van. Küldj képet nekem is és eldöntöm ronda vagy, vagy sem. Kár itt jópofizni, vannak kegyetlenül ronda emberek a világban, el kell ezt fogadni, aki ezt megmondja, az még nem tahó ember, csak reálisan látja a dolgokat.
2020. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Ennyiből senki sem fogja tudni megmondani, hogy miért offolt ki az a kemény két srác.


Egyébként nem gáz, ha 16 évesen nem volt még barátod, ráérsz.

2020. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha 16 evésen meg nem volt fiúd az nem a világ vége, teljesen normális
2020. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy csúnya egyáltalán, kifejezetten helyes arcod van. Ennyi idősen teljesen normális, hogy még nem találkoztál ilyen fiúval. Lehet az is, hogy tetszel valakinek, csak félénk és nem meri mondani. Sok ilyen fiú van, főleg ebben a korban.
2020. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Osztom az előző véleményét, szerintem sincs baj a külsőddel, sőt. Valószínűleg nem ezért nem jött össze egyikükkel sem ez az egész.
2020. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

nekem is küldhetsz képet, hogy megítéljem, de amit eddig olvastam, aszerint nem gondolom, hogy csúnya lennél

17/f

2020. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Nincs instagramom, ha megtisztelsz vele, akkor küldhetsz nekem is.


23F

2020. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

16 évesen nem tragédia, ha nem érdeklődött még senki sem irántad. Visszahúzódó lányokhoz nehezebb is közeledni.

Ha küldesz képet, akkor meg tudom mondani, hogy szerintem szép vagy-e.

2020. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!