Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok es még sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok es még sose érdeklődött irántam fiú. Ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát 16 leszek és meg sose vo baratom, nem csókolóztam, de meg olyan de volt hogy egy fiú közeledett felém. 2 fiúnál próbálkoztam eddig. Az egyik vagy másfél évig játszott velem majd leégetett a másik meg leadta a drótot a lányoknak hogy mondjak azt nekem hogy mással van összejövőben. Soha nem irnak rám fiuk nincsenek fiúbarátaim se. 150 cm vagyok és általában ha rám neznek azt gondolják cuki. Jé komoly 16 vagy? De durva. De engem ez nagyon bánt kétségne vagyok estve. Nem tudom eldönteni hogy akkor túl félénk es babaarcu vagyok vagy csak szimplán csunya csak nem merik megmondani. Amúgy ez az olvasós, tanulós és zongorázós lány vagyok. Barátnőm van ő is félénk de őnála mégis beprobalkoztak már sokan, pedig ő visszahúzódobb es nem is sminkel. Ezek a dolgok annyira megviselnek higy már rendszeresem rámjönnek az órákig tartó idegösszeroppanasok megállás nélkül sírok.

2020. szept. 18. 22:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
16 vagyok, lassan 17 velem is ugyanez van/volt. Most nyáton láttam először hogy bárki is elkezdett volna rám úgy nézni hogy nem csak barát. De ugyanúgy se kapcsolat, se első csók semmi. Most elkezdett alakulni valami. Vár még kicsit mindjárt eljön a te időd is.
2020. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
54%
Igen.Sajnos az vagy :(
2020. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Hát, hogy szépen fogalmazzak, nem vagy egy tömegigény, de talán lesz olyan, aki megalkudik veled, ideig-óráig, jobb híján.
2020. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Már nagyon szeretnék kapni egy képet a kérdezőtől!
2020. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkinen se képet küldeni. Meg nondtam hogy akit érdekel nézze meg az instagrammomat.
2020. szept. 19. 18:28
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
OK, akkor egy instás linket kérek, pls!
2020. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Instát ide
2020. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
lazar.hanna
2020. szept. 19. 19:57
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Lecsekkoltam. Accountod privát, ami profil képed kint van, az alapján nem vagy ronda, hanem full átlagos tini csaj. Ilyenből sok van.
2020. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

Igen, a kis kép alapján egy teljesen átlagos tini csaj vagy. Tehát nem hiszem, hogy bárki rondának találna. Hamarabb fogod azt hallani egy fiútól, hogy szép vagy.

Ha fiatalabb lennék, már írnék is privátban.

2020. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!