Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szüntessem meg amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntessem meg amit iránta érzek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy ún. celeb-crushom van. Van egy Amerika fiatal színésznő akit szeretek. De nem csak olyan "jajj de széjp" szinten mint a 12 éves gyerekek akik még csak most kezdik felfedezni hogy a lábuk között nem csak pisilni tudnak, hanem rendesen szeretem, lelkileg és erős érzelmeim vannak iránta. Én a kisgyerekkorom megúsztam ilyen celebcrush nélkül, aminek örültem is, hiszen ez (szerintem) egy nagyon cringe dolog. De most beütött a ménkű. 17 éves, majdnem-felnőtt emberként egy kicsit cringenek érzem hogy egy olyan személy iránt táplálok erős érzelmeket aki még a létezésemmel sincs tisztában. Alapjáraton nem tartanám rossznak ha egy közszereplő kicsit tetszene hisz mindenkinek van celeb ideálja, ez kikezdhetetlen tény. De az hogy ilyen erős szinten szeressem, az felesleges önkínzás és hatalmas hülyeség. Hogy folytsam el az érzéseim? A "Felkéne már nőni" meg a "Nőjj fel és az majd megoldja" típusú kommentelők kíméljenek, köszi.

2020. szept. 19. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Nezz es ismerkedj olyan lányokkal, akiknél több esélyed van mint Millienel:D

Egyszerűbb lesz hidd el, csak tereld el a figyelmed

2020. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
tudod mi cringe még? A cringe szó használata. látszik is a korod rendesen a kiírt szövegből.
2020. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Bszki, sokan hasznaljak a cringe szot, menj mar mashova kötekedni legyszi. Egeszsegtelen vagy itt

1es voltam, koszihelo

2020. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
:DD látom te is két éves vagy. Attól, hogy sokan használják a cringe szót, még egy büdös proli szó. Nem tudom miért lett itthon menő. Eléggé cringe vagy.
2020. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Engem te ne probalj meg oltogatni ha raadasul nem is tudod hogy csinaldXDD

Leszarom hogy szerinted budos proli szo, engedd mar el

2020. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi kettes, de pont nem vagyok rád kíváncsi. Azért raktam ki a kérdést hogy segítséget kapjak, nem azért hogy az Anyjuk pincéjében élő 40 éves fotelharcosok trollkodjanak alatta, mert nincsenek barátaik akik lefoglaják a szabadidejük.
2020. szept. 19. 19:30
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
nem mindenki 40 éves fotelharcos aki lemeri írni, hogy brutálisan gáz ez a cringezés. Ha nem használnád akkor lehet nem lenne celeb-crushod. Ezek a mai szüzek...
2020. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Szivi, semmi összefüggés nincs abban amit írtál. Köszönjük, felfogtuk, átjött az üzeneted (sajnos). Nahde mostmár igazán leühetsz:D

Biztos kifáradtál a fassággyártasba

2020. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Szóvaaal, visszatérve a témára a többi kommentelő után 😅 szerintem próbálj meg más dolgokkal foglalkozni, találj ki annyi progit/elfoglaltságot amit csinálhatsz a szabadidőben, amennyit csak tudsz, ami miatt már nem jut időd megnézni a színésznő profilját, meg filmjeit, vagy mit tudom én, amit szoktál:D Szerintem így egy idő után el tudod felejteni. Vagy ahogy az egyes is írta: keress egy lányt az ismerőseid közül:) és am szerintem nem "cringe" annyira, én is majdnem 18 vagyok, mégis van olyan zenész akiért nagyon nagyon oda voltam pár hónapja, de az előzőekben leírt módszert alkalmazva most már nem gondolok rá túl sokat:D
2020. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Thispain ***** válasza:
87%
Másik verzió: Találkozz vele személyesen(vagy fuss össze vele valahogy), és cselekedj hasonlóan, mint ahogy egy hétköznapi ember esetében tennéd.
2020. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!