Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szüntessem meg amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntessem meg amit iránta érzek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy ún. celeb-crushom van. Van egy Amerika fiatal színésznő akit szeretek. De nem csak olyan "jajj de széjp" szinten mint a 12 éves gyerekek akik még csak most kezdik felfedezni hogy a lábuk között nem csak pisilni tudnak, hanem rendesen szeretem, lelkileg és erős érzelmeim vannak iránta. Én a kisgyerekkorom megúsztam ilyen celebcrush nélkül, aminek örültem is, hiszen ez (szerintem) egy nagyon cringe dolog. De most beütött a ménkű. 17 éves, majdnem-felnőtt emberként egy kicsit cringenek érzem hogy egy olyan személy iránt táplálok erős érzelmeket aki még a létezésemmel sincs tisztában. Alapjáraton nem tartanám rossznak ha egy közszereplő kicsit tetszene hisz mindenkinek van celeb ideálja, ez kikezdhetetlen tény. De az hogy ilyen erős szinten szeressem, az felesleges önkínzás és hatalmas hülyeség. Hogy folytsam el az érzéseim? A "Felkéne már nőni" meg a "Nőjj fel és az majd megoldja" típusú kommentelők kíméljenek, köszi.

2020. szept. 19. 13:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi 10-es,legszívesebben már megtettem volna. De sajnos nem vet fel annyira a jólét hogy csak úgy kiruccanjak az Államokba, főleg nem Covid idején 😞
2020. szept. 20. 21:16
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
En utalom Milliet úgy h nem tom mit szeretsz benne, nagyképű és belevág mindenki szavába, attól meg h az STben szerepel nem jo és az ST is szar sztem, na mind1, támadajatok Millie fanok.....
2020. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
12es vagyok, de amúgy ha látsz egy hasonló lányt próbálkozz nála, az előzőt nem sertésből írtam hidd el és amúgy Nkm is van celebrity crushom és en is próbálok olyaskit keresni aki hasonló hozza:)
2020. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Amúgy brit, nem Amerikai :D
2020. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

Nekem pont ez van Finn Wolfhardal :).Neked sikerült már kiverni a fejedből?

Meg, hogy lehetne velük találkozni?

2020. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tizenötös, nem, nem sikerült kivernem a gondolatot a fejemből. De értelemszerűen a találkozásra, és kapcsolatkezdeményezésre semmi esély, ezért is lenne jobb elfelejteni.....
2020. dec. 26. 02:07
 17/21 anonim ***** válasza:
6%
Cringe
2020. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kapcsolat szerzés talàn tényleg nem, de gondolj bele ha odautazol talán találkozol vele főleg, ha tudod hol van... és egy rendezvényen biztos, ha van rá pénz meg minden. Semmi se lehetetlen. Talán egyiknap benne leszel egy liveba vagy visszaír higyj ebben :) addig meg nézd őt ha boldoggá tesz
2020. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Tök jó lenne valakivel beszélni erről én vagyok a 15 és az előző. Van kedved valahol privátban kibeszélni ezt?
2020. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vagyis fiatalabb vagyok 3-4 évvel szóval mindegy xd

De ha akarsz akkor csak szólj :)

2020. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!