Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak lányok válaszoljanak és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok válaszoljanak és írják oda a korukat. Ti járnátok olyan fiúval aki mindig kapucniban van?

Figyelt kérdés

Tehát ha tél van akkor van rajta símaszk és több réteg kapucni, ha pedig ősz van és süt a nap,rövid pólóban és nadrágban sétál mindenki, kicsit fúj a szél) és te is rövidben vagy de a barátod pedig kapucnis toll kabátban, zipzár össze van húzva teljesen és a fejére van húzva a kapucni és úgy sétál veled kézen fogva akkor te kellemetlenül éreznéd magad a társaságában és, hogy mindenki megbámul benneteket?


És a fiú barátodnak nincs semmi depressziója se, semmilye csak fázós lenne.


Illetve hogy mit gondolnál róla, mit mondanál róla stb? Esetleg, hogyan néznél rá mikor húzza a fejére a kapucnit és a behúzó zsinórt kezdi össze húzni és be kötni?

Vagy meg kérne téged hogy húzd a fejére a kapucnit és a behúzó zsinórt kösd össze a kapucniján miközben az összes ember bámulna akik ott sétálnak?


Esetleg a táskájából elő venne egy rózsaszín puffy kapucnis kabátot és rád akarná adni majd a zipzárt felhúzná a nyakadig és a kapucnit meg a fejedre emelné. Te hogyan reagálnál rá? Ha a fiú könyörög és látod rajta, hogy nagyon szeretné akkor engednéd, hogy meg csinálja veled, hogy ne legyen veszekedés belőle?


Szakítani meg nem szeretnél vele mert tökéletes.


Ez a kérdés nagyon komolyan kérdeztem és az összes lány véleményére kíváncsi vagyok kortól független.



2020. szept. 20. 00:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Keny te vagy az?
2020. szept. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

21/L

2020. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer majd felnő, és nem lesz vele gond. 24/L
2020. szept. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Valamiert azt kepzeled hogy ettol erdekesebb leszel az amugy unalmas szemelyisegeddel, vagy - ami a rosszabb - ez valami ostoba fetis nalad. A hosszu, reszletezo leirasbol itelve inkabb az utobbi, addig probald meg levetkozni amig tulsagosan komolyra nem fordul.
2020. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem oke lenne, azt csinal amit akar. Ha felhuzza a kapucnijat, mert fazos vagy barmi akkor tegye azt. Ha megbamulnak, megbamulnak, persze tud zavaro lenni, de minek szoljak bele az ő dolgaba

18/l

2020. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha ő fázós, legyen pulcsiban, nem érdekel, de én meg pont az ellentéte vagyok, télen is képes vagyok rövidnadrágban mászkálni, mert nem fázok. Szóval ha rám akarna adni nyáron egy kapucnis pulcsit, nem mennék bele. Ha tekintettel vagyok arra, hogy ő fázik, ő is tudja, hogy én meg nem. Ha könyörög se fogok csak a két szép szeméért megsülni. De önmagában nem érdekelne, hogy ő mindig pulcsiban lenne. Nem érteném, de ha neki ez jó, miért zavarjon?

18L

2020. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez hatarozza meg, hogy ő milyen ember. És én sem az alapján döntenék/döntöttem, hogy van-e kapucni a fején vagy sem.

Az pedig, hogy egyébként mennyire zavarna, valószínűleg csak akkor tudnám megmondani, ha tapasztalnám hosszabb távon.

2020. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

A szemelyiseg szamitana, ha lenne. De mivel nincs, kitalalta ezt a dilit a kapucnival meg a fuuuudeizgalmas helyzettel amikor lassan osszehuzza a madzagot es akkor ott mindeki elott es uristen mit szolnanak es biztos nagyon neznenek es a lany mit szolna amikor otthon is kapucnit huzna, sot eveshez se venne le es akkor lenne meg viharkabat is a zuhany alatt ugye milyen izgato es bejonne az unokatesoja akin szinten kapucni lenne meg esokabat es osszehuzna jo szorosan a kapucni zsinorjat es... es...


Szanalom.

2020. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 zol56 ***** válasza:
81%
Ha komolyan gondolod, hogy ilyen vagy ne legyél benne biztos, hogy nincs semmilyen pszichés problémád. Ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom.
2020. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!