Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiúnak messengeren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak messengeren szivecskéket küld valaki, akkor az a szerelme lehet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Lehet az anyja, vagy más hozzátartozója (nővér, nagynéni, stb) is.
2020. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Nekem a bátyám is küld szívecskéket meg én is neki. Van olyan lány barátom is aki küld nekem szívecskéket, miközben nincs köztünk semmi csak barátság.
2020. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy a srác milyen emojikat használ.

Ha pl semleges nekem a srác, de ő csoportban sok meg piros szíveket küld, akkor én is visszaküldök egy pirosat/2-3 sárgát.

Ha a srác szívet küld, de utálom, akkor mosolygós arcot/angyalkát szoktam küldeni.

Ha barát, akkor ritkán szívecskézek, akkor is inkább színeset, es csak, ha nagyon hálás vagyok. De nem minden barátnak küldök, pl, ha tudom, hogy csaja van, akkor nem, mert félek, hogy azt hiszi, fel akarom szedni.

Ha tetszik, akkor küldök mindenfélét, de próbálom nem túlzásba vinni, és mondjuk csak cuki videókra/hálából, esetleg elköszönéskor küldeni. De ilyenkor is inkább a pirulós/angyalka/ölelés emojik, meg a sima mosolygós dominálnak inkább, mert szerintem kevésbé hatnak nyomulósnak. 😅

Viszont szerintem a legtöbb lány nem gondolkozik ezen ennyit, mint én, úgyhogy nem tudom mennyire nevezhető iránymutatónak a válaszom 🤷‍♂️

2020. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!