Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-lány barátságnál mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságnál mennyire "megengedett" a szívecskézés, meg hasonlók?

Figyelt kérdés

Fiúként mindig sok lány barátom volt, akikkel nagyon szoros lelki társak lettünk, és voltak, akik már-már össze-vissza dobálták nekem chaten a szívecskéket, olyan szoros kapcsolatba kerültünk.


Barátinak gondoltam, de elbizonytalanodtam, lehet, hogy ez azt jelenti, hogy többet akartak?


Most is nagyon szoros kapcsolatba kerültem egy csajjal, hivatalosan barátok vagyunk, mindig ölelkezünk, mindent megbeszélünk, folyton szívecskéket, puszilós smile-ket küld, néha "Drága"-nak szólít, meg hasonlók. Elég hülyén is érzem magam, mert jóban vagyok a barátjával és olyan szoros kapcsolatba kerültem a csajjal, hogy néha már nekem is olyan, mintha együtt lennénk.


Volt, aki azt mondta, hogy barát ilyet nem csinál, így elbizonytalanodtam én is...


Mit gondoltok, ezek ezek egy barátságnál mennyire megengedettek? Vagy többet érezhetnek esetleg ilyenkor?



2018. okt. 22. 10:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már kezdek beleszeretni a csajba...
2018. okt. 22. 10:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát persze,te vagy Don Juan
2018. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én se tulajdonítottam ezeknek nagy lehetőséget, pusztán barátinak tekintettem, de mások azt mondják, több. Nem tudom.
2018. okt. 22. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali... privátban leirnád a lány keresztnevét? Nagyon ismerős sztori..

Mind1, szerintem bőven többet érez irántad... hidd el.

2018. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne higgy ennek az illúziónak. Sok lány ugyanolyan közvetlenül barátkozik fiúkkal mint lányokkal. Ölelgetés, szívecskék stb stb... De kérlek NE dőlj be ennek! Én már egyszer megjártam ezt és borzasztó ciki volt...

A legtöbb lány picit zavarban van veled ha tetszel neki, a túlzott közeledés adjon gyanakodásra okot, hogy csak barátkozik.

2018. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy jó haverom, minden gondomat, problémámat tudja mindig, és fordítva is igaz. 3 éve ismerem, és kb 1,5 éve bevallotta, hogy ő szerelmes volt belém, csak nem mert lépni soha, mert fiatalabb tőlem, ezután ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot, és nem rég bevallotta, hogy ő, mióta ismer azóta meg akar fektetni, de nyilván nem fogok dugni egy haverommal. Azóta folyamatosan puszi smileyeket küld, meg szivecskéket, drágámnak hív, stb. Már megszoktam tőle, pedig barátnője van.

Ebből kiindulva minden megtörténhet, és valószínűleg többet is érez, vagy érzett egyszer.

2018. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Hol van az önbecsülésed, ha ezek után is tartod vele a kapcsolatot? Egy darab húsként tekint rád.
2018. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose tudtam őt ezen a téren komolyan venni, talán azért mert fiatalabb tőlem...
2018. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nehéz dolog ez tényleg, már bűntudatom van, mert a csajjal néha nekem is olyan, mintha már együtt lennénk... Szegény barátjával meg jóban vagyok.


Szünet előtt is meglátott a csaj, már a karjaimba is ugrott, utána a nyakamhoz bújt, mondogatta, hogy majd táncpróbán mindenképpen táncoljunk együtt is...


Csak az a baj, hogy már én is beleszerettem. :/

2018. nov. 4. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
#8; Ez nem megfelelő indok.
2018. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!