Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez soknak számítana?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez soknak számítana?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy nálam idősebb sráccal.Most 26 viszont én 18 vagyok.Nem gondoltam hogy ennyire megleszünk viszont valahol tartok ettől a dologtól.Ezelőtt nem volt ilyen “idős” párom szóval nem tudom hogy ez sok korkülönbség e...Érdekelne ti mit gondoltok erről?Érdemes lenne megpróbálni vagy hanyagoljam?

18/L



2020. szept. 27. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Szerintem egy próbát megérne.
Uhh,ne!
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát, igazából ha úgy érzed, hogy nagyon jó összhangban vagytok, jól ki jöttök és kölcsönös a szimpátia, akkor szerintem egy próbát megér. Persze az megint más lenne, ha kiskorú lennél még. (bár mondjuk kinek mi számít kiskorúnak)

A korkülönbség miatt meg ne aggódj, vannak olyan párok, akiknél 10-20 vagy több a különbség, szóval ez még nem a durva kategória.

2020. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az osztálytársam 19 és 35 körüli pasija van. Egész jól meg vannak. Szerintem ez csak a személyiségetektől függ, szóval simán működhet. :)
2020. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

3 év múlva ő már megállapodna, gyereken gondolkodna te meg épp hogy csak egyetemen leszel/dolgozni kezdesz.

Nem egy szakaszban van az életetek, és máris nagyon nehézzé válik így.

2020. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerelemben, háborúban semmi sem számít......igen, a kor sem.
2020. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Rajtatok múlik hogy mi lesz a jövőben mit akartok majd és egyebek. Ez ember függő és nem kell hozzá feltétlen ilyen korkülönbség.
2020. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köztünk majdnem 18 van, és 1-2 évvel vagyok csak idősebb nálad. Szerintem egy próbát megér, ha úgy érted, hogy jól kijöttök egymással. Meg most ha évek múlva rájöttök, hogy mégse, akkor mégse....attól hogy összejössz valakivel még nem jelenti, hogy egy életre el kell köteleznetek magatokat. Ez még nem házasság. Ha ne adj isten később rájöttök,hogy mégse akkor majd ug gondoltok erre vissza, hogy milyen szép-és jó volt együtt, ennyi....szerintem.
2020. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!