Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy 14-15 évessel?

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdezem hanem a barátnőm most összejött egy 18 éves végzős sráccal és erről ti mit gondoltok? Bevállalnátok ha mondjuk a csaj egy érett 15 éves lány nem egy kislány?

2020. okt. 1. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ha érett gondolkodása van, akkor össze jönnék egy 15 éves leánnyal.

De nagyon fontos, hogy a fiú ne éljen vissza a helyzetével, hisz lehet, hogy érett a lány gondolkodása, de attól még a fiú kihasználhatja.

Nagyon remélem, hogy az említett esetben tudja a fiú és a lány is, hogy mit csinálnak.

18/F

2020. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon érettek kell lennie ahhoz, hogy összejöjjek vele. Ismerkedtem 15 éves lánnyal, de úgy éreztem, hogy fejben nincs még ott egy komoly kapcsolathoz.
2020. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ismertem nagyon értelmes 13 éves lányt is, igaz csak barátilag és azt se most.
2020. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Ilyen barátnőt keresek pont ;) Bár biztos lenne 1-2 kisebb surlódás de minden megbeszélhető... :)
2020. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Vállalható, ha nem a szüzesség (minél hamarabbi) elvesztése a cél, hanem komolyan gondolják.
2020. okt. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1-es pont ettől félek, hogy mivan ha az a fiú kifogja használni a barátnőmet mert már most vannak olyan húzásai amin nagyokat nézek..


A többieknek is köszönöm a választ, magam miatt IS kérdeztem igazàból mert eléggé bejön egy végzős srác :D

2020. okt. 2. 06:06
 7/20 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Igen persze nem a kor számít
2020. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: az, hogy az ember kihasználja-e a másikat, nem attól függ, hogy hány éves, hanem a személyiségétől. 🤔 Úgyhogy ha némelyik cselekedete nem tetszik, azt ne a korának tudd be.
2020. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
3 év. Nem olyan sok. Mindketten iskolások, hasonló közegben vannak, hasonló életszakaszban.
2020. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Megint egy "érett" taknyos, egy kisp.csű majdnem felnőttel. Meg akarja d.gni. Tök egyértelmű.
2020. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!