Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon rámtalál valaha még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rámtalál valaha még a szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történetem úgy kezdődik, hogy 8.ban lettem először szerelmes egy lányba.Minden jól is ment addig, amíg december 24-én,szenteste napján szakított velem...

Akkor nagyon ki voltam bukva...

Esténként kimaradtam hajnalig otthonról, a családomnak is elrontottam a karácsonyát.

Akkor törték össze először a szívemet.

Aztán nem hittem volna, de február elején megismerkedtem egy lánnyal, az instagramon.

Minden nagyon jól is ment, elhivtam Valentin napon találkára, és szerelmet vallottam neki...

Nagyon szerettem a lány, azt hittem hogy Ő lesz az igazi, de a nyár utolsó napján facebookon, üzenetben szakított velem ami külső szemmel nem nagyon viselt meg, de belül még mindig nem vagyok túl rajta...

Nem arról van szó, hogy még szeretem, hanem arról hogy nem tudom túl tenni magam rajta...

Félek, hogy a harmadik lány is ezt fogja tenni velem, mint az előző 2.

Pedig nem vagyok egy tipik bunkó, pénzes, nagymenő srác, inkább egy átlag srác vagyok akit a lányok csak kihasználtak, összetörték a szívemet...

Valaha rám találhat még a szerelem szerintetek?

(Utólag bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett)



2020. okt. 7. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól számolom, most vagy gimiben elsős. Hidd el, jönni fog még más, több is. Az élet ilyen, nagyon, de nagyon ritka, hogy valaki elsőre megtalálja élete szerelmét. És igen, a legtöbb kapcsolat szakítással végződik. De majd sikerülni fog találkozni egy olyan lánnyal, akivel ha nem is örökre, de hosszú időre együtt lehetsz, és ki tudja, lehet, hogy a végén még te fogod dobni őt.

18l

2020. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem eddig 8-szor törték össze! Én már nem hiszek a szerelemben.
2020. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan miért ne találhatna? A 2 lány közül egyik sem volt az igazi, de majd úgyis eljön, nem kell siettetni, fiatal vagy még, előtted az élet. Csak legyél türelmes
2020. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Még nem kell most megtalánod az igazit. Ilyen idősen a legtöbb kapcsolat nem tart sokáig. Fiatal vagy még, ráérsz. Gimiben, egyyetemen is találhatsz magadnak valakit.
2020. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

"Tini párkapcsolatok"


😂

2020. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Mindenkinek meg van a maga pàrja!!!! Ne aggodj
2020. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj Te...

Sajnálom, hogy eddig csak csalódtál:( de biztos vagyok benne, hogy találni fogsz egy másik lányt, hisz olyan fiatal vagy még! Ne add már fel ilyen könnyen!

Én azt tanácsolom, hogy semmi esetre se így állj a következő lányhoz! Azt pedig főleg ne add a tudtára, hogy nem bízol benne! Ne büntesd ezzel, mert lehet, hogy őszintén fog szeretni és teljesen komolyan gondolja majd ő is! Ha pedig előre tudod, hogy nem tudsz benne bízni, akkor jobb, ha bele se kezdtek egy kapcsolatba! A bizalom alap, amíg vissza nem él vele a másik fél. Nem azt mondom, hogy hagyd magad becsapni és ne is legyél naív, de adj neki egy esélyt!

Lányként tapasztaltam ilyet anno, hogy egy volt barátom folyton éreztette velem (hangoztatta is), hogy csalódott az előző barátnőjében, ezért nem tud bennem bízni. Viszont ez rosszul esett nekem, mert akkor tényleg szerettem azt a fiút. Egyébként a bizalmatlansága elég nagy szerepet játszott a szakításban, de ez hosszú sztori és csak szemléltetésképpen írtam róla, hogy lásd, milyen rosszul esne annak a kislánynak is.

A másik tanácsom az lenne, hogy próbálj meg nem folyton azon agyalni, hogy mi lesz a jövőben! Egyszerűen csak élvezd a csajszi társaságát, érezd jól magad Vele és nevettesd meg Őt is! Hisz ha minden nap így telik, akkor a jövőben mennyivel könnyebb lesz annál, ha már az elején bonyolult lenne és folyton csak tovább bonyolódna! Biztos, hogy lesznek komolyabb helyzetek és nehézségek is, de ha tényleg működik, akkor együtt hamar átlendültök rajta. Ha nem működik? Akkor ugyanúgy találsz majd egy következőt!

Ki tudja, hány lánnyal kerülsz kapcsolatba, mielőtt megtalálod "Őt"?! Lehet, hogy legalább 10 csajt is "felfalsz" majd, mire megtalálod. De az is lehet, hogy a következő lesz Ő.

Te csak legyél olyan, amilyen vagy és ne hagyd, hogy a folytonos búslakodás elvegye a fiatalkorod! Csak élj és érezd jól magad! Biztos vagyok benne, hogy nem fogsz örökre egyedül maradni.:)

Ha pedig úgy érzed, hogy könnyebben túl tudnál lépni a csalódáson, ha beszélnél róla (hidd el, sokat segít, ha nem tartod magadban), esetleg a jövőben szükséged lenne arra, hogy valaki ítéletek nélkül, külső és női szemmel, ráadásul névtelenül lássa a helyzeted, akkor számíthatsz rám, nyugodtan keress meg üziben! Nagyon szívesen meghallgatlak.:)

NE ADD FEL!

Üdv:

egy lány, akinek a kamaszkora kapcsolatból kapcsolatba ugrálva ment el, mégis hisz az igaz szerelemben

2020. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez most sokat segített:)

2020. dec. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!