Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy srác csak pár hónappal idősebb nálam, osztálytársak vagyunk. Tavaly egész évben szerelmes voltam belé, ő volt az első szerelmem. Nagyon jóban voltunk és minden héten találkoztunk, ketten és mindig jó volt de nem történt semmi "olyan" tehát nem jártunk, Aztán jött a karantén és csak írtunk egymásnak, azt se sokat és nekem elmúltak az érzéseim de most, hogy újra elkezdődött az iskola, kiderült, hogy szerelmes belém, a legjobb haverja árulta el bizalmasan meg a többiek is mondták. Én nem tudom teljesen biztosan, hogy állok vele, tetszik de egyenlőre nem vagyok annyira szerelmes mint előtte. Szoktunk beszélgetni. Szerintetek megkérjem, hogy beszélgessük és mondjam el neki kb ezt:Figyelj sok mindent hallottam és tudni szeretném mi az igazsaág, barátok vagyunk vagy többek annál?

Soha nem volt még barátom szóval nem nagyon tudom, hogy működnek ezek a dolgok. Köszönöm ha idáig elolvastad!



2020. okt. 8. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképpen vele beszéld meg. Ez a kettőtök dolga. Lehet hogy nem is örülne annak, hogy a haverjai elmondták.
2020. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
17 éves fiú vagyok. Nagyjából most velem is ez a történet játszódott le. A csaj a padtársam már egy éve, és eleinte nem nagyon beszélgettünk, majd egyre többet. (Én sejtettem, hogy ő többet érez, mint sima barátság) Aztán jött a karantén, és hirtelen ő lett az személy, akivel a legtöbbet beszéltem, messengeren és videohívásban is. Egyik napról a másikra egy furcsa érzés támadt bennem, rájöttem hogy megszerettem, és ezt abban a pillanatban közöltem vele, ez azért volt ilyen egyszerű mert már régóta elég mély baráti kapcsolatot ápoltunk, és tabu téma egyáltalán nem volt köztünk. Elérkezett a nyári szünet, ott eléggé megállt a kommunikácó köztünk, számomra nem jelentett nagy problémát ez, de ő eléggé szenvedett. Majd jött az iskola kezdés, mindent átbeszéltünk, rengteget tapiztuk, ölelgettük, simogattuk egymást, ez odáig fajult, hogy már máson se járt az eszem, csak rajta. OKtóber 3-án szombaton eljött hozzám és egy nagyon jó dolog történt, összejöttünk. Mit tanácsolok? Közöljétek egymással az érzéseiteket minél előbb, hidd el, nem bánjátok meg.
2020. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az elöttem szólókhoz.
2020. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is, jól megírták
2020. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!