Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 év az sokat számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év az sokat számít?

Figyelt kérdés

15 év van közöttem és a párom között.

Én vagyok a fiatalabb.

Őt és családját zavarja ez nagyon. De viszont szeret engem és nem tudna elhagyni.

Hogy tudnám elfogadtatni a korkülönbség?


2020. okt. 11. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Mivel ezt a tinikhez írtad feltételezem hogy nem vagy még 18...

Azt mondanám hogy még ne. Lehet a férfi kihasználja a helyzetét hogy van egy fiatalabb párja, aztán lehet később majd vált. Ilyen fiatal korban teljesen más életet éltek, teljesen más ritmusban. Én azt mondanám hogy az ilyen kapcsolatok kis százaléka marad meg, többségnél csak az egyik pár kihasználja a helyzetét és vált. (Legyen az fiatal csajszi aki megkap mindent, vagy idősebb pasi aki kap fiatal csajt)

Mivel nem vagy varázsló így nem tudod elfogadtatni senkivel a vágyaid.

Kívánom hogy legyetek meg de max 1-1.5 év után tudnám azt mondani hogy ez jó lehet.

Talán ha hasonló életszakaszban lennétek akkor jobban menne.

2020. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy se tudnád elfogadtatni. Nincs mit ezen elfogadtatni. Fiatal vagy, csak remélni tudom, hogy nem 14-15, hanem legalább 17-18... Ebben a korban ez a korkülönbség sok. Sőt, idősebb korban sem olyan kevés ez a korkülönbség. Érthető, ha a családja nem tudja elfogadni. Mondjuk az, hogy ő nem tudja elfogadni, még is veled van, az elég fura. Lehet pár év múlva elfogadóbb lesz a családja, de szerintem jelenleg nagyon semmit sem tehetsz érte.
2020. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Térj észhez... mit akarna egy felnőtt egy 15 évvel fiatalabbtól?
2020. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Relatív. Ha az idősebb fél 18 éves, akkor nagyon sok. Ha az idősebb fél 45-50 éves, akkor már egyáltalán nem sok.
2020. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

4 - ha az idősebb fél 18, akkor a kérdező 3?

:DDD

2020. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!