Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít zavarónak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít zavarónak, hogy viszonylag sokat törődöm a külsőmmel? 17/F

Figyelt kérdés

Alapjáraton sokat szoktam változtatni a hajam kinézetén és általában erre fektetek a legtöbb figyelmet. Valamint az öltözködésemre is figyelek, bár nem annyira követem a divatot és olyanokat veszek fel, amik nekem tetszenek (speciel sokan szokták dicsérni).

Ezen azért gondolkodtam el, hogy gond lehet egy párkapcsolatban, mert pont valamelyik nap mondta az egyik ismerősöm, hogy őt nagyon zavarná, de minden ember más.


2016. szept. 13. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezzel semmi gond nincsen...kb olyan mindha azt keresgélnéd hogy hova is tartozol..ha megtaláltad akkor abba fogod hagyni.
2016. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond sőt tök jó!

14/L

2016. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

így látszik hogy figyelsz a megjelenésedre, szerintem nincs ezzel baj, addig amíg nem készülődsz többet, mint a barátnőd . De mondjuk engem még az sem zavar igazából:D szóval kinek hogy

16/l

2016. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!