Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, de barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éve legjobb barátom a srác. Mindent megbeszélünk egymással, nincsenek köztünk titkok meg minden ilyesmi ami egy igaz barátsághoz kell.


Bennem soha nem merült fel, hogy lehetne köztünk valami. Ez mondjuk leginkább annak köszönhető, hogy eléggé későn érő típus vagyok, tehát senki mással kapcsolatban nem merültek fel bennem ilyesfajta érzelmek. Legjobb tudomásom szerint ő sem gondolt rám soha többként mint barát, vagy ha igen akkor nem vettem észre.


Aztán minden megváltozott mikor barátnője lett (kb másfél éve). Az elején természetesen támogattam őket, mint ahogy egy baráttól illik (annál is inkább mivel a csajjal is alapvetően jóban voltam már akkor is mielőtt összejöttek). Aztán elkezdtem érezni magamon, hogy egyre kevésbé örülök őszintén a kapcsolatuknak.

Először azt hittem, hogy csak szimpla lánybarátos féltékenység, tehát csak az zavar, hogy mostmár nem én vagyok az egyetlen akivel megoszthatja a legbelsőbb gondolatait is. Úgy voltam vele, hogy ez az érzés teljesen természetes, de majd ha hozzászoktam az új helyzethez, akkor elmúlik. Hát nem múlt el. Csak rosszabbodott. Azóta már jöttek mindenféle erotikus töltetű álmok aminek természetesen ő a főszereplője, és mostmár ott tartok, hogy mikor köszönéskor megölel olyan érzés mintha a testem fel akarna gyulladni. És mikor beszélünk messengeren utána még órákig random mosolyoghatnékom támad, egészen addig amíg utol nem ér a kínzó felismerés, hogy a kapcsolatunk ennél magasabb szintre nem léphet. És ez a kínszenvedés viszont napokig tart.


Szóval mostmár ott tartok, hogy inkább nem keresem és kerülöm a találkozást vele, mert már kezdem eléggé rosszul viselni. Viszont ezt meg vele szemben nem érzem fairnek, hiszen nem akarom, hogy azt higyje hogy valami miatt megharagudtam rá, mert képes lenne és még ő érezné szarul magát. Teljesen kétségbeesett és tanácstalan vagyok.


Köszönöm, hogy végigolvastad.

18/L



2020. okt. 12. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez szó szerint szar dolog 😔
2020. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Más tortája mindig édesebb. Mondjuk én soha nem tudtam olyan fiúba szeretni, akinek van/volt barátnője.

Azt tanácsolom, hogy (mivel elvileg mindent megbeszélsz vele) őszintén mondd el neki, hogy valamit érzel iránta és ezért akarsz távol maradni tőle. Nem fog ezért megharagudni.

2020. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!