Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni a legjobb barátomba. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 6 éve nagyon közeli barátok vagyunk, kölcsönösen a legjobb barátunknak tartjuk a másikat. Ha együtt vagyunk, repül az idő, akarmeddig és akarmirol el tudunk beszélgetni, mindent elmondunk egymásnak kb, stb. És hát mostanában elkezdtem gyengéd érzéseket táplálni iránta, és eléggé félek attól hogy ez tönkreteszi ezt a kapcsolatot ami számomra az egyik legfontosabb dolog az életemben. Ugyanakkor tisztában vagyok vele hogy nem találnék még egy embert akivel ennyire osszepasszolunk. A probléma csak az, hogy még ha rá is szánnám magam a cselekvésre, magabiztosabbnál magabiztosabb srácok csapják neki a szelet folyamatosan, és nem vagyok biztos benne hogy nekem lenne esélyem. Úgy érzem még nem vagyok elég magabiztos egy ilyen lépéshez. Szerintetek várjak egy kicsit amíg mindketten kiéljük magunkat, aztán majd lesz ahogy lesz, vagy ne hagyjam hogy időközben találjon valakit magának és lépjek most? (bocsi hogy hosszú, köszi ha elolvastad)

18/F



2019. máj. 26. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Nem kellemes érzés, amikor a lányt, akit szeretsz, mások húzogatják. És ha olyan a viszonyotok mint írod, akkor tudni is fogsz róla.
2019. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Meg kellene próbálnod, mert ha lesz pasija, az rossz néven venné, ha csaja más sráccal(veled) lógna. Szóval a kapcsolatotok akkor is romolhat ha más srác szedi fel. Próbáld meg!
2019. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!