Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátom, mit csináljak? (többi lent!)

Figyelt kérdés

Tehát tetszik a legjobb barátom és az a lényeg hogy nem tudom hogyan keltsem fel a figyelmét...

meg van egy barátnőm akinek szintén tetszik és úgy gondoljuk ha a másik jönne vele össze akkor annak őszintén örülnénk és én tényleg örülnék csak szeretném tudni hogy a másik lány vagy én tetszek neki. És még annyi hogy az lehet egy jel hogy tetszek neki hogy mondja hogy szép vagyok meg hogy ha állok valahol mindig közel jön hozzám és ha arrébb megyek utánam jön meg hasonlók... én úgy gondolom ezek lehetnek jelek de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! Valamint ha ezek jelek akkor én hogy tudnék lépni?



2020. okt. 16. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tulajdoníts nagy dolgot ezeknek a "jeleknek".

Ő a legjobb barátod.


Te érzel iránta többet, viszont ő nem. Ez mindig így van

2020. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2020. okt. 16. 16:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Öhm ha valaki más is látja a kérdésem és van tipje nyugodtan leírhatja!
2020. okt. 19. 22:11
 4/4 anonim válasza:

Szia! :)

Mi lett azóta?

2021. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!