Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, viszont a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, viszont a legjobb barátnőmnek is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőm régóta ismeri, és hol tetszett neki hol nem (úgy 4 éve van ez), most viszont azt mondja hogy nem. Én viszont tudom, hogy egy kicsit még mindig biztosan.

Én viszont megismertem a srácot, és akaratlanul is túl jóba lettünk. Megért engem, én is őt, egy csomó közös van bennünk, de közben ki is egészítjük egymást. Szeret engem, ez biztos, és én is őt, szóval most fogalmam sincs, mit kéne tennem. Erről a barátnőm mit sem tud, csak annyit, hogy jóba lettünk. :|


2018. jún. 6. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehogy mar azert szenvedjen 2 ember, mert 1 eppen nem ugy akarja... Nem igaz barat az, aki nem fogadna el, hogy a baratja osszejott azzal, aki neki tetszik. Igy sem, ugysem jon ossze a sraccal, akkor legalabb neked miert ne legyen jo? Ulj le vele beszelni errol, oszinten mondd el, hogy az az igazsag, hogy beleszerettel a sracba, es o is igy erez irantad. Ha kiakad, nezz uj barat utan, mert az ilyen nem barat.
2018. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!