Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy barátomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy barátomba de azt mondta ő legjobb barátként tekint rám. ?

Figyelt kérdés
ilyenkor mit tehetek? Megéri várni? Nagyon szeretem de nem szeretném hogy ezért a barátságunk tönkremenjen és végülis a legjobb barátság is erős érzelem. Tudok majd én is rá úgy tekinteni? Nagyon nem tudom mit csináljak. Sokan mondják azt hogy összeillünk de részéről nem. Szerintem van más lány aki tetszik neki.

2020. okt. 17. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te egy lány vagy?

A legjobb barátod meg egy fiú?


Nem vagy egyedül egy ilyen szituációval, sajnos sok mindenki szenved ez miatt, mert csak az egyik fél érez többet :(


Te tudod hogy megéri e várni rá,mert te ismered... támogasd, legyél neki biztos pont, szeresd .... barátként.... és várj türelemmel, lehet hogy változni fognak az érzései.


Ha meg ez túl fájdalmas,akkor ne bántsd tovább magad azzal,hogy a közelében vagy, miközben ő egy másik csajszi után epekedik :(

2020. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
na ebből is látszik hogy fiú lány barátság nem létezik
2020. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
100%
2.: B+ miért nem mondtad ezt nekem korábban... akkor nem "szoptam" volna 12 évig egy nemlétező fiú-lány barátsággal... XD Vagy most 2,5 éve egy másik nyilván nem létezővel. :D
2020. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
#3 abban az esetben valóban működik ha a lány leszbi a fiú pedig meleg
2020. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

#4

Oh, köszi hogy szólsz, nem is tudtam hogy leszbi vagyok.

2020. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van olyan fiú barátom ahol nincs semmi ilyesmi egyik fél részéről se. Szerintem fiú lány legjobb barátság nincs anélkül hogy az egyik fél többet érez. Szerintem most maradok vele ugyan ilyen mint eddig mert szeretem csak megpróbálom legjobb barátságra átkonvertálni. Az is egy nagyon erős érzelem
2020. okt. 17. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Kitartást hozzá! 😊
2020. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! Csak ne ez járna a fejemben mindig... :DD
2020. okt. 17. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős a helyzet, meg tudlak érteni.😣😊
2020. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az örök igazság fiú lány barátság nincs mert előbb-utóbb ez egyik többet érez a másik iránt ritka ha kölcsönös.
2020. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!