Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvárható dolog az, hogy ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható dolog az, hogy ő vegye meg a következő évre az iskola táskámat?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja ő hordja a táskámat, amit egyébként sulitáskának vettünk, hogy az árral is tisztába legyetek 15000 volt, márkás.

Viccesen említette meg, hogy nem adja vissza, amin nevettem, mert hát na... Nem fogom tőle félteni.

De ma mondtam neki, hogy akkor ő veszi meg a sulitáskámat. Azt mondta rá, hogy jó, nem izelt rajta. Elvárhatom tőle ezt nem?


Több mint 7 hónapja vagyunk előtt.



#iskolatáska #elvárt dolog
2019. jún. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem várhatod el, ahogy ő se ,,lophatja" el a te tulajdonod.
2019. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha már elkommunizálta a táskád, szerintem ez így korrekt, ha szeretné megtartani
2019. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ő elhasználta a táskád, és beleegyezett, h megvegye a következőt. Mi a gond?
2019. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%
Mondanám, hogy nem várhatod el, de az alapján tök logikus, hogy ha ő a tiedet hordja, vegyen egy másikat, amit te használhatsz. Ez nem kapcsolat fügvénye, tiszta üzlet :D
2019. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!