Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikorra és hogyan sikerült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra és hogyan sikerült elfelejtenetek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok vkibe, aki nem viszonozza mindezt. Ő az első gondolatom reggel és képtelen vagyok kiverni a fejemből. Szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől. Nektek, h sikerült kiszeretnetek vkiből vagy túl jutnotok rajta? Már lassan bele örülök.

20/l



2020. okt. 21. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Elutasitott vagy mi van?
2020. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretnélek megijeszteni, de nekem kb. három év volt, mire túltettem magam rajta. De lehet erősebb volt a ragaszkodás, nem jelenti azt, hogy neked is évek lesznek.

Nagyon beleszerettem a fiúba, jeleztem, de nem volt vevő a dologra. Azután szerintem akkor múlt el a hiányérzet, amikor egy fiú nagyon hirtelen és meglepetésszerűen megcsókolt... Szerintem azért, mert olyan erős érzéseket váltott ki belőlem, hogy rájöttem, lehetek boldog mással is.

Szerintem ilyen esetben az fog teljesen kigyógyítani, ha jön valaki, akiért érdemes lemondani a vele kapcsolatos álmaidról.

2020. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Másfél év. Már teljesen megőrített a szerelmi bánat, azt hittem, sosem jutok túl rajta. Aztán megismerkedtem egy másik fiúval. Eltelt egy hét, és már nem is gondoltam a másikra.


Tudom, ez nem a legbíztatóbb, de ki tudja, lehet, hogy veled is ez lesz.

2020. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Először is sajnálom, hogy nem jött vele össze :(

Szerintem emberfüggő. Viszonzatlan szerelemnél nekem 1 hónap volt túltenni magam a dolgokon. Szakítás után pedig fél év.

Ugyanakkor egyetértek az előttem szólókkal, teljesen csak egy új szerelem feledtethet egy régit. De attól meg óvva intenélek, hogy emiatt keress most hirtelen párt, mert annak nagy eséllyel rossz vége lenne.

Inkább tudatosítsd magadban, hogy igenis értékes vagy, szép vagy stb., növeld az önértékelésed. Na meg azt is tudatosítsd, hogy valahol vár egy olyan fiú, aki meg fog becsülni és vele is boldog tudsz lenni.

Tudom, hogy nagyon nehéz...

Tarts ki! :)


23/f

2020. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 év minimum csajszi mire túlteszed magad rajta. Nekem legalábbis ennyi kellett.

23F

2020. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!