Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam és néhányszor rajtakaptam hogy néz de nem igazán érdekelt. Együtt járunk edzésre de ez nem nagy dolog, rajtunk kívül ott van a fél osztály is. Ma betegség miatt alig voltak. Lezajlott az edzés, elköszönt, jó őszi szünetet kívánt. Ezután még elmentem valahova de ez nem lényeges, hazaérek, elkezdek vacsorázni, feloldom a telefonom de komolyan mondom nem viccelek, félrenyeltem az ételt a számban.

Látom hogy rámírt hogy nem tudja hogyan mondja el, de tetszem neki stb stb. Igazából velem még soha nem volt semmi ilyesmi, nem tetszettem senkinek, nem voltam szerelmes senkibe de ez eléggé meglepett. Visszaírtam hogy ne haragudjon de én nem érzek így meg hogy más tetszik nekem ami nem igaz de nem szerettem volna hogy azt higgye van esélye, írtam hogy nem akarom megbántani meg ilyesmiket írtam. Ja és azt is írtam hogy ezt ne mondja el senkinek. Erre írta hogy nem baj, nem bántottam meg és oké nem mondja el senkinek csak szerette volna hogy tudjam. Oké de ha tudta hogy nekem nem jön be akkor miért szerette volna hogy tudjam?? Szerintem így nagyon kínos lesz mindkettőnknek a suli és az edzés... vagy igazából nemtudom. Furán érzem magam, nem nem érzek úgy iránta, tényleg nem jön be, nagyon távol áll attól hogy belészeressek vagy egyáltalán barátok legyünk de persze ezt nem fogom megírni neki, nem szeretném megbántani. Szóval igen most van 1,5 hét szünetem utána mehetek vissza... Most mit csináljak? Nem mondtam el senkinek csak a legjobb barátnőmnek aki 100% hogy nem adja tovább de ő sem tudja hogy mit csináljak... őszintén megmondva már nem szívesen ülnék mellé meg ilyesmi, tudom nem szép dolog de nem tudok mit csinálni. Ettől független megpróbálok úgy tenni mintha mi sem történt volna de ti a helyemben mit csinálnátok? Illetve mit csináljak ha újra rámír?



2020. okt. 22. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Oké de ha tudta hogy nekem nem jön be akkor miért szerette volna hogy tudjam??"


Nem tudta. Azért írt.

Most már tudja.


Nálad a labda. Amikor találkoztok, viselkedj vele úgy, mint eddig, mintha mi sem történt volna. Magyarán legyél tapintatos. Ne kerüld el,

mert az megalázó. Még lehet belőle egy remek haverság.


Nem valószínű, hogy újra rád ír, ha elég egyértelműen tudtára adtad ,hogy szívesen beszélgetsz vele, de nem gondoltál vonzalomra.


Légy laza, kedves, normális. Ne kerüld el. Ülj mellé nyugodtan, mint máskor is.

2020. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Írd meg neki az igazat.. De ne úgy ahogy a haverommal tették nemrég hanem normálisan.. Mint egy ember! Okés? Nna.. Ügyes gyerek legyél (Ezt mostanában sokszor kirakom a végére)
2020. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek.
2020. okt. 23. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet késő de mind1... Sztem csak hívd félre beszélni és mond meg neki ami az agyadon átfut...Akkor leszel igazán őszinte. És NE HAZUDJ!!! Nem lesz jó vége. Hagyd próbálkozni de, csak ha egy 1-től 10-zes skálán több mint 6 (1= ez hülye 5 nem haver de ok 10 ezt gondolom mindenki érti :). ) .
2020. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!