Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen ? Mit csináljak ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen ? Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Álltalános iskolába sok lány volt oda értem és én is értük. Sok kapcsolatom volt de azok túl komolytalanok voltak. Aztán 9.-es lettem és a programozó szakra jelentkeztem. Az osztályomba járt egy lány akivel elkezdtük facebook-on beszélni de személyesen nem mertünk egymásnak semmit sem mondani max 1 olyat hogy szia. Telt múlt az idő és 10.es lettem. A programozás tantárgy egyre nehezebb lett számomra még jött valami hálózat is mellé ami szintén nehéznek bizonyúlt. A lánynak írtam egy szerelmes levelet és rajzoltam is neki. Semmi rossz nem volt a levélben de amikor haza értem akkor láttam hogy a csaj letiltott facebook-ról és nem tudtam neki semmit sem írni.Nagyon hülye lettem és bolond.Megpróbáltam álfacebook-al írni neki de azokat is letiltotta mert hamar rá jött hogy én vagyok az. Aztán bekövettem Instán ott is írtam neki. Ott már érdekes módon olyra beszéltünk és nem mondtam neki semmi sőrtőt de valamiért ott is letiltott. Nagyon szomorú voltam. De rá jöttem hogy fölösleges foglalkoznom vele. Aztán hírtelen a COVID-19-es járvány miatt karanténba zárták az iskolonkat és megkezdődött az online tanítás.Aminek köszönhetően már majdnem teljesen elfelejtettem a lányt. Egészen addig amíg a lány nem írt nekem egy olyan üzenetet hogy "HAGY BÉKÉN VAGY HÍVOM A RENDŐRSÉGET". Ez éjfélkor jött. Nagyon furcsának találtam hiszen a karantén ideje alatt semmit sem írtam neki egy szóval nem is érdekelt. Meg hát nagyon szarúl eset. Folyamatosan erre az üzenetre tudtam gondolni. Az iskolaidő véget ért és megbuktam a programozás szakmából. Újra 10.-es lettem új osztály és új szakma a kereskedő. De most megint találkoztam vele. A lány rám mosolygot és állandóan figyelt hogy mit csinálok. Még követett is. Még a szemezett is velem.
2020. okt. 24. 13:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én igazából csak túl reagáltam a helyzetet. Ne haragudjatok csak ma sincs jó kedvem. Arra lennék kiváncsi hogy a lány aki mindig letiltott most miért követ meg szemez velem ? Meg mért írt ilyet hogy "HAGY BÉKÉN VAGY HÍVOM A RENDŐRSÉGET"? Amikor nem is piszkáltam.
2020. okt. 24. 16:29
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja meg olyasvalamit mondot nekem a lány hogy én túl gyerekes vagyok ő pedig már úgy viselkedik mint egy felnőtt érett nő. Hát amiket csinál az pont olyan mint amiket az én 6 éves kishugom szokott csinálni.
2020. okt. 24. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!