Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok? Mi baj lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Story time... Hosszú lesz.

Szóval. Nyár végén ismerkedtem meg az interneten egy sráccal. Pár hétig beszélgettünk (napközbe néhány üzenet, este meg minimum másfél óra telefonálás), aztán megbeszéltük, hogy találkozunk. A talin minden fasza volt, működött minden, elcsattant pár csók stb, de végül úgy alakult (nem rajtunk múlt, nem is a távolságon), hogy nem tartottuk a kapcsolatot... Alapból nekem elég sok idő amíg ténylegesen elkezdek kötődni valakihez, meg eddig úgy volt, hogy ha megismertem egy fiút akkor kb. 2 hétig tartott a rózsaszín köd aztán úgy meguntam az egészet, így nem nagyon volt még komoly kapcsolatom. De a lényeg. Csak egyszer találkoztam ezzel a sráccal plusz a pár hét beszélgetés, ami azt jelenti, hogy nem volt köztünk semmi. Ennek ellenére én hetekig szarul éreztem magam emiatt, és hiányzott is, de végül eljutottam oda, hogy napközbe már elterelték róla a figyelmemet a teendőim és csak esténként jutott eszembe. Aztán szépen lassan úgy tűnt az is elmúlik, úgyhogy megismerkedtem egy másik sráccal. Teljesen okés volt vele minden, aranyos volt velem stb. , de ahogy kezdett volna komolyabbra fordulni nekem egyre többet jutott eszembe a régebbi fiú. Elkezdtem visszaolvasni az üzeneteit, meg gondolkoztam rajta, hogy felhívom, hátha kíváncsi még rám. Na ennek az lett a vége, hogy az új srácnak megmondtam, hogy ne folytassuk, "mert én mást szeretek". Létezik, hogy tényleg ennyire "szeretem", vagy mi lehet a baj? Mit kéne csinálnom? 🥺🥺

17/l



2020. okt. 27. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted. Élvezted, hogy van, akivel beszélgethetsz, írhatsz neki és minden este beszélni fogtok. Miután nem működött a dolog, nem a srácot hiányoltad, hanem az érzést, hogy valakinek fontos vagy. Hiába jött más a képbe, nem érezted annyira fontosnak magad a szemében, mert az első srácnál annyira jó érzés volt ez neked, hogy felállítottál egy képzeletbeli mércét. Nem tudom érthető-e. Tehát...csak az érzés, ami hiányzik neked, nem a srác, de mivel a második srác nem kelt benned olyan érzést, így ismét a boldog érzés felé húznál, tehát az első fiúhoz. Csak akkor keresd fel, ha tényleg úgy gondolod, hogy akanál tőle valamit. Viszont a fő probléma az, hogy a mércét kéne megszűntetned és akkor bárkivel boldog lehetnél. Ahhoz meg idő kell és az, hogy magadra találj és boldogulj egyedül is. Ne ugorj rögtön másik kapcsolatba.
2020. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, pár hónap és teljesen elfelejted mind a két srácot. Sőt... addig lehet, hogy lesz 3. meg 4. stb... :)
2020. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😁
2020. okt. 28. 16:58
 4/4 kenlord válasza:
100%
Egyetértek az 1. Válaszolóval!
2020. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!