Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a szerelem olyan hatásokkal van rám mint pl. : étvágytalanság; sokat alszok, de ennek ellenére fáradt vagyok; a gyomrom is rossz? Mit lehetne ezek ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, és ez fizikailag is kihat rám, nem a legpozitívabban.

2015. jún. 23. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
csak ne hogy úgy járj mint Kenan -A szív útjaiban
2015. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Étványtalanság amiatt van! Szegényke
2015. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon durván fáj a gyomrod,és tényleg egész nap fekszel,akkor is fáradt vagy,akkor valószínűbb egy gyomorgyulladás. Ne fogj mindent a szerelemre! :D Amúgy étvágytalanság lehet,attól fájhat a gyomrod is,viszont amikor szerelmes vagy,szerintem inkább nem tudsz aludni,nem sokat alszol,és fáradt vagy.
2015. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gyomorgyulladás, mert, úgy volt hogy tetszett egy lány addig is így voltam, aztán amíg nem tetszett senki megint jól voltam. Most meg hogy megint tetszik egy lány, előjöttek megint ezek a ,,tünetek". Csak nem tudom mit lehetne ezekkel a ,,tünetekkel" csinálni.
2015. jún. 23. 13:41
 5/5 anonim válasza:
lehet, hogy tényleg a szerelem okozza, de ha feltesszük, hogy mégsem, akkor valamilyen betegség áll a hátérben, amelynek lehet akár az egyik tünete a "szerelem" érzet. nem mondanám ezt túl valószínűleg, de nem árt ha odafigyelsz.
2015. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!