Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy az iskolában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az iskolában nem tetszik senki és nem vagyok szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
A környéken (kisváros) meg a suliben (gimnázium) senki sem tetszik. Általánosban voltak akik tetszettek meg akibe szerelems voltam, de a jelenlegi sulimban nincs senki aki felkeltené az érdeklődésemet és nem is jönnék össze onnan senkivel. Ez normális? Amúgy még 2 évem van vissza a suliból, gáz, hogy ha 2 évig még nem fog tetszeni senki?
2020. okt. 29. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy normális.

Nálam középiskolában 400 tanulóból 5 lány volt, az normális hogy nem tetszett egyik sem? :)

2020. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem se tetszik senki, pedig 800 fős gimibe járok egy megyeközpontban.
2020. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerelem nélkül is összejöhetsz, csajjal, fiúval..
2020. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, de innen nem akarok összejönni senkivel. Akikkel együtt járok suliba semennyire sem vonzanak, ahhoz meg, hogy összejöjjek valakivel kell vonzódnom is hozzá.
2020. okt. 30. 08:26
 5/8 Lena7 ***** válasza:
85%

Nekem sem jön be senki🤣🤷‍♀️


Sem ott ahol élek (kisváros), sem abban a suliban, ahol tanulok.


Dehogy gáz ha még nem akarsz összejönni senkivel/nem tetszik senki.


Van meg időd bőven.😉

2020. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Túl válogatósak vagytok, egy suliba, sőt egy városba senki, kérdés hogy indokolt e az alapján hogy ti milyenek vagytok, mert ha nem akkor irogathatsz ide évekig, hogy miért nem találsz senkit...
2020. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vágynék rá, hogy összejöjjek valakivel, de nincs rá lehetőségem. Az iskolámba, kisvárosomban nem vonz senki annyira, hogy összejöjjek vele. Egy csomó idióta jár az iskolámba, barátaim sincsenek, tehát bulizni se tudok eljárni, meg anyám nem is engedne (16 vagyok). Szóval kénytelen vagyok várni egyetemig ott (remélhetőleg) szerzek barátokat is, és a nagyvárosban bulizni is eljárhatok meg ismerkedni. :)
2020. okt. 30. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 300-400 fős gimibe jártam. Kutyát nem érdekeltem soha, nekem egy lány tetszett, de az kb. visszaköszönni sem volt képes (nekem). Úgyhogy ennyi...

Egyetem meg még rosszabb ilyen szempontból, mert fiús szakra járok.


20F

2020. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!