Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikikukac kérdése:

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Odajár iskolába ahova én és egy faluban lakunk. De nagyon ritkán beszél velem alig hogy találkozunk. Én egy kicsit igazából félek 1év van kozottunk. Hogy lehetnék vele kozeli barát?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy év az nem sok. Ez bőven belefér akár még két év is. Van lány aki 18 évesen 40 éves csókával van együtt. (Szerintem az már gáz, de ők tudják). Próbálj felé jeleket mutatni, hogy érdeklődsz utána. Már internet korában élünk és ha személyesen félnél oda menni beszélgetni vele, akkor interneten keresztül próbálj vele beszélgetni, keress valami közös témát, gondold ki, hogy ő mit szeret és ezeket a dolgokat említsd meg neki és majd elindul a beszélgetés és hátha fel kelted az ő érdeklődését is.
2016. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot csak interneten nem beszél velem de megpróbálom köszi
2016. jan. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!