Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett ez a srác, járjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett ez a srác, járjak vele?

Figyelt kérdés
Nemrég megtetszett nekem ez a fiú, és nagyon úgy tűnik hogy neki is tetszek. Az egyetlen problémám hogy még mind a ketten eléggé fiatalok vagyunk, és nem tudom hogy mi legyen, ha én, vagy ő elmondjuk a másiknak mit érzünk, és kiderül hogy a fiúnak ugyanúgy tetszek.

2020. nov. 2. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy kölcsönös legyen?
2020. nov. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, az talán a legfontosabb hogy kölcsönös legyen, de engem nagyon zavar hogy ha elmondom neki és ő is úgy érez akkor mi lesz. Már említettem hogy mindketten fiatalok vagyunk, és nem vagyok annyira biztos abban hogy ilyen fiatalon kéne már párkapcsolatokat "indítanom".
2020. nov. 2. 06:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl az zavar, lehettek ti együtt úgy is, hogy nincs még szex. Nem tudom mennyire vagy fiatal, ha az zavar, mond meg neki, hogy még nem állsz készen a nemi életre
2020. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!