Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác aki megtetszett....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki megtetszett. Étteremben dolgozik. Srácok ha otthagyna egy lány nektek a nevét meg a telefonszámát, akkor felhivnatok? Vagy szerintetek hogy lepjek vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan nem étteremben, hanem ügyfélszolgálaton dolgozom, itt is volt már, aki hagyott számot, de nem hívtam fel, kollégák sem szokták. Az ok az, hogy nálunk az ilyesmi szigorúan tilos, ha az illető begerjed és elkezdi pletykálni, hogy őt az XY cég alkalmazottja zaklatni kezdte és visszaélt a személyes adataival, abból nagy balhé lenne. Sajnos volt már ilyenre példa, ezért vezették be ezt a szabályt.

Van vendéglátásban dolgozó ismerősöm, ott is hasonló az elv sajnos.

2020. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, próbáld meg te kideríteni a nevét. Ne nagyon kollégáknál, nem szokták “feladni” egymást (a fent említett okok miatt). Van névtáblája esetleg? Számlán szerepel név?

Van az étteremnek Face/Insta stb oldala? Ha igen, esetleg ott dolgozóként szerepelhet. Vagy ha csak pár száz kedvelőjük van, talán köztük is megtalálhatod az illetőt. Ne add fel. Ha nem vendégként mész oda hozzá, ő meg nem munkában talál rád, hanem a “civil” életben, abba nem szokott senki belekötni. A gond (nálunk legalábbis) kifejezetten azzal van, ha a dolgozó keresi meg a vendéget, hogy “szia, gyakran jársz hozzánk, ismerkedünk?” vagy ha a vendég munka közben hajt rá, az illető meg látványosan, mindenki szeme láttára enged neki.

2020. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazabol mekiben dolgozik, úgyhogy nem tudom hogy lehetne kideríteni így a nevét, már kerestem hatha fent van vhol a dolgozók neve. Meg ez csak ilyen diákmunka
2020. nov. 1. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Hátha van az adott Mekinek valami Facebook oldala.

Vagy ha esetleg elmennél konkrétan hozzájuk te is diákmunkára? :) Na nem megöregedni, hanem akár csak pár hónapra, ha neked belefér.

2020. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!