Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nagyon távoli srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon távoli srác rokonom, aki megtetszett nekem. Szerintetek kölcsönös lehet részéről is? 17L

Figyelt kérdés

Mikor találkozunk,mondjuk ha megyünk egymáshoz,családdal..Vagy bármikor ha egy társaságban vagyunk mindig mosolyog.Rengetegszer beszólogat,piszkál.Mondjuk alapból is ilyen csipkelődős.Elég sokszor mellém áll feltűnően,és úgy hogy hozzám ér a válla .Vagy direkt úgy jön mellettem hogy hozzám érjen.Nem csak egyszer fordult elő.

Volt olyan amikor beszélgettem vele,és olyan volt mintha megakadt volna pár másodpercig és csak nézett rám..


Előre is köszönöm a válaszokat!Csak már nem tudom kinek elmondani,mivel valamilyen szinten csak rokon,és azért kicsit más a helyzet így! (A srác 25.)



2017. aug. 14. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tetszel neki. Viszont ennek a kapcsolatnak nem lenne nagy jövője, hiszen rokon. Meg esetleg kérdezz rá egyszer, hogy amúgy tetszel e neki, ebből így nehéz megállapítani.
2017. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából sokat beszélünk magánéletünkről,meg hülyéskedünk is.Lehetséges hogy nem lenne jó ha mondjuk össze jönn és kiderülne,de nem olyan közeli rokon mint ahogy gondolod.

Köszönöm a választ! :)


Azért még kíváncsi vagyok mások véleményére is!! :))

2017. aug. 15. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A srác úgy udvarol,mint egy dedós.

Nem beszélve arról,hogy idős hozzád. Örülj hogy még kislány vagy,ne akarj nőt játszani.

2017. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!