Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak azért szeretem, mert jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért szeretem, mert jól néz ki?

Figyelt kérdés

Van egy lány a gimibe akivel a második randim volt és itt az ideje döntenem, hogy folytatom-e.


Egy introvertált lányról van szó, aki gyönyörűen néz ki és kedves, érdeklődően hallgatja a sztoriaimat, nevet és látszik rajta, hogy fülig szerelmes belém. Akár már most a barátnőm lenne.


A nagy baj az, hogy nem mond semmi érdekeset, nem tud megnevettetni és nagyon izgul állandóan ami megérthető, viszont ez miatt a beszélgetéseink 80%-át én viszem.


Még nem volt barátnőm, szóval itt az esély, de a bajom az, hogy mással 3x jobban eltudok beszélgetni.


Jelenleg azon gondolkodom, hogy csak azért tetszik, mert jól néz ki? Mivan ha 2 hónap múlva sem lesz érdekesebb?


18 évesek vagyunk mindketten.



2020. nov. 2. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nehéz helyzet. Én azt mondom, hogy beszéld meg vele, hogy miért izgul és hogy nyugodtan elengedheti magát. Kérdezz tőle kifejtős kérdéseket: Mik a terveid a jövőre nézve?...

Hosszútávon a külső sajnos nem tart meg :( Én azt mondom, hogy menj bele, mert az idő múlásával megnyílhat még és akkor szerencsés leszel :)

Sok sikert nektek és remélem meg fog oldódni minden!

2020. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem ezt nem lehet izgalomra fogni. Nem működik köztetek a kémia és szerintem ez már nem is fog változni.
2020. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utalnod kéne arra hogy ne legyen feszült, lazuljon el, plusz arra is kitérhetnél, hogy neked fontos a megértés egymás között, a jó, mély beszélgetések és vele nem működik ez nagyon. Hozd fel neki hogy zavar és légy őszinte. Lehet csak be van feszülve, zavarban van és nem tudja mit mondjon

Viszont az is lehet hogy tényleg unalmas a lány, és nem valami vicces

Szerintem derítsd ki ezeket, találj választ a miértekre

2020. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképpen azért tetszik mert jól néz ki.

Na de egyébként értem a kérdést.

Szerintem még ismerkedj vele. Lehet, hogy még nem tudott feloldódni. Ha 2 hét után is ilyen, vagy 1 hónap után, akkor el tudod dönteni, hogy mi lesz. De szerintem még az elején vagytok.

Bár mondjuk sokan már az elején is érdekesnek találják a másikat, annak ellenére, hogy vissza húzódó.. Viszont szerintem még ez a két randi után nem ismered meg.

Bár mondjuk nem tudom mióta ismered.

2020. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én is ilyen voltam mint a lány és beszélgettem a jelenlegi barátommal akkor o se akart tőlem semmit. Egyszerűen képtelen voltam megnyilni, nagyon zárkózott voltam stb. Miután több közösen eltöltött idő után elkezdtem feloldódni pár hónap elteltével osszejottunk. És nyilván senki nem akar egy olyan emberrel együtt lenni aki alig szól valamit. Azóta a kapcsolatban megjobban feloldódtam és most már úgy tudok vele beszélni mint a családtagjaimmal
2020. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtam le... #5- os vagyok. De azért remelem ki tudtad venni belőle azt, hogy sztem találkozz még vele, randizzatok. Nem baj az ha tovább tart kicsit. Ha tetszik a lány akkor megéri. És hatha sikerül megnyilnia
2020. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!