Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő most rám várt?🤨

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most rám várt?🤨

Figyelt kérdés

Nos... Leültem odafele menet a buszon egy csaj mellé, akibe bele vagyok zúgva. Ezt ő pontosan jól tudja. Visszafele érdekes módon hosszú idő után újra azzal a busszal jött, amit én szoktam igénybe venni. Ez furcsa. Tehát ő ott ült rajta, de mobilozott. Szerintem nem vett észre. Ez nem a megszokott felszállóhelyem volt. Mindig kívül szokott ülni, de most belül ült és a táskáját tette kívülre. Mikor a busz odaért a korábban jól megszokott felszállóhelyemre, a csaj úgy bámult és keresett valamit a szemével... konkrétan akkor, amikor a busz megállt annál a buszmegállónál. Rendesen nézelődött/keresett valakit. Amikor rájött, hogy nincs találat, akkor megfogta a táskáját és megszokott módon áthuppant a külső ülésre.

Most ezt nem értem. Véletlen lenne? Vagy azt hitte, hogy máshol szállok fel? Egyáltalán rám várt?? Mert ha igen, akkor 😊! De akkor se értem... higgyem el, hogy igazam van? Szerintetek? Mert ez a logikus magyarázat és ebben biztos is vagyok!! Hiszen minden emellett a teóriám mellett szól! Tudom hülyeség ezen agyalnom... ki tudom deríteni! De ti mit gondoltok?



2020. nov. 10. 15:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, mi az hogy fogalmad sincs hogy érez irántad? Azt irtad hogy beszéltél vele! Ne találgass, hanem következtess és cselekedj teso!
2020. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%
Tipic nyomi sztori
2020. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értelmezem a kérdésedből kifolyólag, hogy várt rád. Arra alapozom, hogy a megszokott felszálló helyeden kutatott utánad, előtte pedig lefoglalta az ülést maga mellett. Mivel nem szálltál fel ott - helyet váltott a táskájával.

Légy bátor és az alkalom adta lehetőség idején szólíts meg.

Ffi.

2020. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

12/13 Mindenki magából indul ki🥱

13/13 Pontosan! Holnap cselekednem kell!

Nem említettem helyszínt, de a lényeg az, hogy férfi nincs a képben. Olyan szempontból, hogy nem szokott csak csaj mellett ülni, de az/azok is közeli ismerősei. 1 csávó van, aki nem tudom, hogy mit akar tőle... érdekes mindenesetre...

A csávó a csaj mögött ült... 🤨

Ez azt jelenti, hogy azért jött ezzel a busszal, mert a csaj is ezzel jött. Közbe a csávó soha nem szokott ezzel a busszal jönni. Ciki, mert a csávó a csaj mögött ült, ráadásul kettő férőhelyes ülésen, mint a csaj.... nem tartok tőle... nem is érdekel a csávó... 😄

2020. nov. 10. 16:38
 15/29 A kérdező kommentje:
De már korábban feltűnt, hogy keresné a csaj társaságát.
2020. nov. 10. 16:40
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa :)

Én is pont ezt szoktam csinálni! Nem is tudom hányszor álltam már kint a hidegben arra várva hogy egy bizonyos személy is felüljön a buszra, gyakran kerülőket teszek és reménykedve bámulom az ablakot hátha az utolsó pillanatban ő is felül.. :)


Ha nem te közölted vele hogy szereted, akkor szerintem mondd el neki mert előfordulhat hogy csak arra vár hogy te kezdeményezz, sok vesztenivalód nincsen :)

2020. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szeretem? Az tény, hogy 1 nap nem telt még el úgy azóta amióta megláttam, hogy ne gondoltam volna rá. Állandóan rajta jár az eszem!
2020. nov. 10. 17:08
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd meg!
2020. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, akkor meg bele vagy zúgva, bár szerintem nem nagyon van nagy különbség a kettő között :) A lényeg hogy nyugodtan menjél legközelebb oda hozzá és ha rádmosolyog, látszik hogy örül neked, akkor komolyabban is közeledhetsz felé :)
2020. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem csak bemeséled magadnak az egészet, mert szeretnéd ha így lenne.

És ez nem jó.

Ne a gindolataidban élj, hanem a valóságban.

2020. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!