Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő most rám várt?🤨

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most rám várt?🤨

Figyelt kérdés

Nos... Leültem odafele menet a buszon egy csaj mellé, akibe bele vagyok zúgva. Ezt ő pontosan jól tudja. Visszafele érdekes módon hosszú idő után újra azzal a busszal jött, amit én szoktam igénybe venni. Ez furcsa. Tehát ő ott ült rajta, de mobilozott. Szerintem nem vett észre. Ez nem a megszokott felszállóhelyem volt. Mindig kívül szokott ülni, de most belül ült és a táskáját tette kívülre. Mikor a busz odaért a korábban jól megszokott felszállóhelyemre, a csaj úgy bámult és keresett valamit a szemével... konkrétan akkor, amikor a busz megállt annál a buszmegállónál. Rendesen nézelődött/keresett valakit. Amikor rájött, hogy nincs találat, akkor megfogta a táskáját és megszokott módon áthuppant a külső ülésre.

Most ezt nem értem. Véletlen lenne? Vagy azt hitte, hogy máshol szállok fel? Egyáltalán rám várt?? Mert ha igen, akkor 😊! De akkor se értem... higgyem el, hogy igazam van? Szerintetek? Mert ez a logikus magyarázat és ebben biztos is vagyok!! Hiszen minden emellett a teóriám mellett szól! Tudom hülyeség ezen agyalnom... ki tudom deríteni! De ti mit gondoltok?



2020. nov. 10. 15:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20/20 Szerintem tévedsz! Akkor most biztosra mondom, hogy várt valakire, de az illetőt nem találta. Egyből át is ült a másik székre. Mivel több, mint 1, de nem több, mint 2 évről beszélek, így jó hogy tudja, hogy hol szállok fel. De most változtak a dolgok. Kizárt, hogy valaki mást várt volna rajtam kívül. Ha tévedek, akkor az fájni fog. Valamit mindenesetre nagyon nézett és várt valakire.
2020. nov. 10. 18:25
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én váltig azt hittem, hogy Téged várt a lány. Szerinted nem?
2020. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha mostmar ennyire biztos vagy ebben (marmint hogy rad vart), hogyan tovabb baratom?
2020. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Uu legkozelebb ulj melle legyszi! Legalabb neked jojjon ossze :D es ird majd le mi volt. Ne feledd, nem hatralhatsz meg, ez egesz gyakori teged figyel :D
2020. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

22/24 De.

23/24 Ha igazam van, akkor nem kell nagyon töprengenem ezen a kérdéseden. Csak megszerettem volna bizonyosodni arról, hogy engem várt-e.... Az a baj, hogy túlagyalom az egészet! Nem úgy értem, hogy túlgondolom, mert szerintem nem tévedek, csupán olyan dolgon rágom magam, amin felesleges. Mindenesetre nem értek pár dolgot...

24/24 :) Eszem ágában sincs megfutamodni!

Ahogy tegnap láttam meg még el is mondtam egy jó párszor, hogy nagyon keresett valakit. Azt tudom, hogy barátnőivel szokott néha buszozni, de arra vagy azokra egyáltalán nem így reagált. Egyszerűen nincs más magyarázat!

Na majd ma kiderítem!

2020. nov. 11. 04:14
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várjuk a fejleményeket :) Sok sikert a kiderítéshez és remélem minden úgy alakul ahogyan te azt szeretnéd :)
2020. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nos, az a helyzet, hogy fogalmam sincs. Nem akarok nyomulni rá. Holnap tervezek vele kapcsolatban lépést tenni.

Most az van és azt nem értem, hogy mióta leültem mellé nem érzek vagy pontosabban(!!!) NEM TUDOM mit érzek! Gondolkodok, hogy vajon mi lehet velem. Most valami lesokkolt engem érzelmileg? Mintha minden érzelem mindennel kapcsolatban hirtelen eltűnt volna belőlem. Még a kedvem is rossz. Nem értem miért!

2020. nov. 12. 15:02
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, de elmúlt ez az érzés. Menj bele és ha mégsem jön össze max elmondod neki.
2020. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ja legyél túl rajta. Én sajnis túl gyáva vagyok ehhez, de majd evvegen elmondom neki :D

Viszont szerintem ne azzal menj oda, hogy amúgy engem kerestel a multkor, es azert neztel ki annyira az ablakon? Hanem inkabb valami massal :)

2020. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!