Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, tegyük fel, ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel, ha az exetekkel táncoltok akkor az tudna bennetek feléleszteni érzelmet a másik iránt?

Figyelt kérdés

Szalagavatón az exemmel táncolok, ő szakított mert már nem szerelmes én viszont vissza szeretném kapni és úgy gondolom, hogy ez talán működhet

19f



2020. nov. 13. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van oka hogy miért szakított veled, ezt biztos nagyon nehéz de el kell fogadnod. Ha megint összejöttök ezt valószínűleg egy darabig ignorálná de aztán megint előjönne.

Valami szomorú érzés előjönne benne, visszaemlékezne a szép pillanatokra de ha valós ok miatt szakított veled akkor ez nem olyan érzelem lesz ami miatt újra együtt akar veled lenni.

2020. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Neked hogy hogy lesz szalagavatód? Suli sincsen plusz vírus is van..
2020. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom miért szakított, nem helyrehozhatatlan vagy egy kicsit változtatnom kell magamon(önző voltam és nem figyeltem rá eléggé)


Elvileg márciusban tervezik nálunk megtartani, táncpróbák pedig nyílván akkor lesznek ha lesz suli

2020. nov. 14. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!