Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1-2. Osztályos koromba "szerel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasunarulove kérdése:

1-2. Osztályos koromba "szerelmes" voltam egy fiúba. Aztán El költöztünk másik városba de én még ez után is tovább "szeretem" őt évekig. Sőt a mai napig eszembe szokott jutni. Azért mert tényleg ő volt az első szerelmem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 23:28
 1/3 anonim válasza:
98%
Lehetséges :D Ha tényleg szoktál rá gondolni szerintem jelöld be facen és kezdjetek el messen vagy instán dumálni. Végül is már nem is laktok egy városban, így ha rosszul sül el, nem valószínű, hogy összefuttok majd az utcán.
2020. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát most már harmadikosként szerintem nyugodtam kezdeményezz face-en
2020. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : Köszönöm szépen a válasszodat!🙂

Másodil :Hahaha nagyon vicces válasz, csak hogy ez óta eltelt kb 10év😑😑😑

2020. jún. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!