Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bármi tanács, hogy mit tehetné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi tanács, hogy mit tehetnék, vagy esetleg mit mondhatnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon bejön. Nos, az egyik osztálytársnőm ismeri, illetve az ő pasijának (elvileg) jó haverja. Az a bizonyos lány kitalálta azt, hogy a sulihoz hozza, hogy megöleljen ( a lány kitalálta azt, hogy egy ilyen "én irányítom a napod" játék közben fogja ezt megcsinálni).


Mit is mondjak, nagyon félek.., és nem tudom mit tegyek. Nem szeretnék a fiú elől elfutni - és ezzel gyávának mutatkozni-, de ez kétség kívül kínos lenne (főleg nekem, mivel írtam már rá a srácra, és nem úgy tűnt mint akit nagyon érdekelném...). Félek, hogy nem csak azt mondaná, hogy "öleld meg" (mivel ez az "én irányítom a napod" játék arról szól, hogy az a bizonyos személy irányítja a másik ember napját [ ezt csak azért írtam le, hogy ne legyen gondja valakinek megkérdezni, hogy mit takar ez a játék] ).


Mit tegyek? Segítsetek légyszí!



2020. nov. 15. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Óvoda?
2020. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es, nem, nem vagyunk óvodásak. A lány nagyon gyerekes (aki ezt az egészet kitalálta). De hiába mondtam meg neki, hogy ő ezzel NE foglakozzon.. nos, ez lett belőle..
2020. nov. 15. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia XY! Nagyon jól nézel ki. Na de térjünk a lényegre. Totálisan beléd vagyok zúgva. Leszel a pasim? Igen vagy nem? Amúgy nem ölelkeztünk még egy kicsit?

18/F

2020. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as, ezen most jót röhögtem, eskü! :')
2020. nov. 16. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a te napod irányítja, neked nem kell megölelned a srácot, csak sétálj ki a suliból és menj haza a te életed, és már meg is kérted a lányt hogy ne avatkozzon bele

Megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok? Nem bántásból csak szerintem jogosan írta ezt az egyes

2020. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5-ös, 16 évesek vagyunk.

És köszönöm szépen, szerintem csak ki fogok sétálni az iskola területéről, mit sem törődve velük (ahogy te írtad).

2020. nov. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!