Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakközépiskolában mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakközépiskolában mennyire valószínű hogy tudok komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Jövőre irány 9.

Ezért kíváncsi vagyok hogy mennyire kivitelezhető tanulás mellett.

Továbbá hogy mennyire felnőttes a gondolkodásunk a szakközépiskolásoknak.



2020. nov. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen az évfolyamod (meg úgy általában az iskola.


Lehet, hogy senki sem fog bejönni neked, de lehet, hogy mindegyik ellenkező nemű diák, mert olyan jó az összképük.


Így tehát 0 és 1 (bináris számrendszerben) esélyed lehet. Vagy van, vagy nincs.

2020. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Te korodban még ne akarj komoly kapcsolatot teremteni, mert ici-pici a valószínűsége, hogy tartós lesz. Most csak arra törekedj, hogy megismerd a lányokat, mint nőket (gondolkodásuk, viszonyulások a fiúkhoz, viselkedésük stb.) terén. Hogy jár-e majd veled olyan, aki megtetszik (Te pedig neki) az megjósolhatatlan.
2020. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy reményekkel indultam a középsulinak két és fél évvel ezelőtt, aztán kiderült hogy nincs igazán senki aki olyan nagyon megfogott volna valamiért, szóval azóta is egyedül vagyok. De tapasztalataim alapján, bár én is azt keresek, de ebben a korban még ritkábbak azok, akik hosszútávra akarnak tervezni
2020. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ott találtam meg a nagy szerelmem…. Par évig tartott aztán csúnya véget ért. Utólag azt kívánom, bár ne mentem volna bele ebbe a kapcsolatba és inkább élvezem a felhőtlen kamaszkort.
2023. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!