Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá, hogy adjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy adjon egy második esélyt?

Figyelt kérdés
Kimondta, hogy utál. És hogy csúnya vagyok. Amikor leülök mellé a padra, mindig elmegy a másik oldalára. Konkrétan undorodik tőlem. Ez arra vezethető vissza, hogy van egy játszótér az iskolától kb. 50 méterre. Ő oda kiment a barátnőjével, ameddig nem kezdődött az edzésük. Én pont lekéstem a buszt, gondoltam kimegyek hozzájuk, mivel csak egy óra múlva jött a kövi busz. És ott jól elbeszélgettünk, hülyéskedtünk. Erre vegyük úgy, hogy bevallottam neki. Megkérdezte, hogy mit kérek karácsonyra, én meg azt válaszoltam, hogy őt. Azóta utál engem. Mivel valóságban nem engedi, hogy beszéljünk, ezért messengeren kértem bocsánatot és mondtam hogy szégyellem magam az eset miatt. Kértem tőle második esélyt, hogy jobban megismerhessen, de csak nézi az üzieimet, nem válaszol. Ezt lehet úgy venni, hogy nem? Hogyan vegyen rá? (A lány barátaim szerint nem vagyok csúnya.) 16/F

2020. nov. 22. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezem én :Miért akarsz egyáltalán esélyt egy ilyen alaktol? Őszintén szerintem nem kellene ilyen emberekre vesztegesd az időd.
2020. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a busz lekésés szóba jött, akkor az idevágó népi bölcsességet idézném:

Sem busz után, sem lány után nem érdemes futni, mert úgyis jön a következő (amelyik általában még jobb is, mint akiről/amiről lemaradtunk).

Csak egy dolog után éri meg futni -- és ez a beöntés. :-)

2020. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, ti tényleg 16 évesek vagytok?

Ennyi idősen neked is észre kéne venned, hogy ilyen emberért nem küzdünk. Úgy viselkedik, mint egy 10 éves, ami 16 évesen (de 14 évesen is) nem fér már bele, mert tudnia kéne, mennyire bántó, megalázó, amit tesz. Ráadásul te még ezek után könyörögtél neki? Na neee. Többet semmiképp. Ne hagyd magad megalázni. És előzd meg, hogy majd röhögve szétküldje az üzenetet a haverjaidnak, osztálytársaidnak stb és mindenki téged csesztessen.

2020. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek! És törölni fogom az üzenetet.
2020. nov. 22. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 ?
2020. nov. 22. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem semmi szégyenleteset nem írtál, mint ahogy mi se.

Szóval nem értem, miért kell törölni.

De természetesen jogodban áll.

2020. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Mármint a messenger üzenetemet fogom törölni, mint ahogy 3 mondta:)
2020. nov. 22. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem, bocs.
2020. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Nem fogom többet a társaságát keresni, csak ha nagyon muszáj. Egyébként átgondoltam a hétvége alatt, mit adtam neki és ezzel szemben mit kaptam,és teljesen kiábrándultam belőle.
2020. nov. 22. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!