Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segítséget nyújtani? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segítséget nyújtani? Úgy érzem, szükségem lenne rá, tini szerelemről van szó!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, sőt azt hiszem, hogy életemben most először szerelmes is vagyok.

Úgy érzem, hogy alakul a dolog, múltkor például hazakísért, és meg is ölelt:)

Iszonyatosan rendes, és figyelmes, egyszerűen oda meg vissza vagyok érte^^

Úgy érzem, hogy ő már nyitott lenne egy kapcsolatra, de én még nem tudom, hogy készen állok -e...

Mikor rá gondolok, összeugrik a gyomrom, és mikor nem látom, már alig várom, hogy újra lássam<3

Nem csak a legjobb barátom, hanem úgy érzem, szorosabb kötelék van közöttünk, mint én azt valaha gondoltam:)

Egyszóval nagyon fontos számomra, csak félek, hogy sokáig variálok:(

Persze, tudom, hogyha igazán szeret, akkor megérti, de azért mégsem várhatom el tőle, hogy a végtelenségig támogasson mindenben.

Tipikusan az a srác, akit nagymenőnek hisznek, aki nem ismeri, az egy beképzelt bunkónak, így történt hát, hogy elég sokan rossz véleménnyel vannak róla:(

Fogalmam sincs, hogy melyik a valódi énje, nagyon remélem hogy az, amit nekem mutat meg magából:)

Azt hiszem, hogy volt már neki korábban barátnője, úgyhogy ő úgymond sosem szarakodik, de vár rám, ameddig szükséges^^

Már volt szeretlek-szeretlek, rengeteg szivecske, meg ilyenek, ráadásul mindig találunk valami témát.

Azt hiszem, hogy nemsokára esedékes az első csókom, meg az első kapcsolatom, úgyhogy ha lehetséges, akkor gyors segítséget kérnék Tőletek:)

Egyébként többször éreztem azt, hogy meg szeretne csókolni, csak valahogy mindig kibújtam ez alól:(

A véleményetekre lennék kíváncsi, meg arra is, hogyha összejön a dolog, akkor vajon érdemes nagy dobdra verni?

(Úgy értem, suli előtt ölelkezni, puszit adni, kézen fogva sétálni, ölébe ülni, stb.)

Továbbá ÉRTELMES korombeli srácok válaszait is szeretettel várom:)

Köszönöm szépen mindenkinek!

14.5/Lány



2020. nov. 22. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ölelés, puszi, kézenfogva séta simán mehet, ha összejöttetek.
2020. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
29%
De mi a kérdés? Ha szereted gyere össze vele ennyi
2020. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A csókot meg egyszerűen hagyd megtörténni. Ne parázz azon, hogy ilyen-olyan béna leszel. Mindenkinek volt első csók :)


Az ölébe ülni mások előtt nekem már kicsit sok, de lehet, velem van a baj :)

2020. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom hülyeség, de kicsit félek a visszajelzésektől is:(

Biztos ti is éreztétek már ezt, igazából még nem volt alkalmam így senkinek elmondani.

Félek, hogy mi van, hogyha csak kihasznál?

Biztos az én hibám, de nem tudok TELJESEN megbízni benne... annyira szégyellem magam emiatt!

2020. nov. 22. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem ha összejön, (amire nagy az esély) akkor nem lenne sok értelme titkolni. Mármint ha én a srác helyében lennék, engem (HOSSZÚTÁVON) zavarna ha valaki azt mondaná, hogy titkoljuk. Egy-két hónap még (talán) belefér, de ha ezután sem akarja valaki nyilvánosan megfogni a kezem, megcsókolni, akkor én rögtön arra gondolok, hogy kihasznál, és nem vállal fel mások előtt ami ugye nem túl jó.
2020. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!

Remélem tényleg összejön a dolog, és lesz alkalmam elmondani neki többször is, hogy mennyire szeretem:)

2020. nov. 22. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legromantikusabb, de az az igazság, hogy ebben a korban tanul az ember, ha nem szerencsés,a maga kárán. Így leszel jobb emberismerő. Azokra, akik rosszat mondanak róla, úgysem fogsz hallgatni. Majd kiderül.

Mindenesetre egyhez ragaszkodj: ne feküdj le vele, amíg 1000 %-ig biztos nem vagy magadban. Akkor is védekezzetek.

Ha nagyon hamar felhozza a dolgot, akkor meg lapát!

2020. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, még korainak tartom (nem is kicsit) azt, hogy lefeküdjünk, de mindenképpen figyelni fogok, köszönöm a válaszokat!:)
2020. nov. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!