Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bármi a szerelemről és h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi a szerelemről és h milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Igazából tényleg úgy értem, hogy bármi, tehát milyen együtt járni vkivel, vagy milyen ha pont lecsapják a kezedről. Tényleg bármi

2017. szept. 23. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ilyen:

Ha szerelemből vagyok együtt valakivel, akkor ráakaszkodok, érdekel a napjának minden másodperce, mindig vele akarok lenni, az összes pillanatot együtt megélni. Ez sok embernek zavaró, de nem nagyon tudok vele mit kezdeni, mert ha nem csinálom, úgy érzem jelentéktelen a párkapcsolat és olyan mintha csak barátok lennénk. Az együtt megélt rossz is sokkal jobb érzés/emlék mint az egyedül tapasztalt jó számomra.

Ha nem szerelemből vagyok együtt valakivel, akkor zavar ha sok privát információt kérdez, mindig titkolózom, mert nekem a szerelem ad okot a bizalomra, nem a párkapcsolat. Az is zavar, hogy nem olyannal vagyok akit szeretek, de "nincs más" alapon kell az adott személlyel lennem. Mielőtt mindenki bunkózna, ilyen esetekben a kapcsolat megkezdése előtt lebeszéljük az illetőkkel, hogy nem szerelem az oka az együttlétünknek, hanem a magány gyűlölete.


Amikor visszautasít a szerelmed, azt szörnyű dologként éled meg, bár nekem csak általánosban volt erre példa, de emlékszem összetörtem, és hetekig nem akartam emberek közt lenni.


Amikor megcsal a szerelmem, esetleg a szemem láttára (megtörtént) az olyan számomra, mintha az életem veszett volna el. Gyakori, hogy a jövőnket képzelem el/tervezem a szerelmemmel, mert mint írtam nagyon ragaszkodó vagyok, így tényleg olyan érzést kelt mintha nem csak végünk, de végem lenne. Tudnék még írni, de szerintem ennyi elég rá, hogy lásd két oldala van.

F

2017. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én fülig szerelmes vagyok egy lányba az osztályból, csak rá tudok gondolni. A legcsinosabb lány, akit valaha is láttam, sokszor vesz szoknyát combzoknival, ami nekem nagyon bejön. Sajnos ő észre se vesz, így csak ábrándozok róla. Huuuu, Fülig szerelmes vagyok...
2017. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ŐŐ, ha nincs itt az ku rva szar érzés:/
2017. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: próbáld meg milyen és majd megtudod ☺
2017. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi, azt még kifelejtettem vagy inkább hozzátenném, hogy 14/l vagyok, tehát a kistinik vagy tinik része is érdekelne ha lehet
2017. szept. 23. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A viszonzatlan szerelem számomra elég borzalmas érzés,folyton szenvedek miatta,rettenetesen hiányzik,és mindig csak rá gondolok.
2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem borzasztóan jó érzés. Semmihez sem fogható. Nem olyan,hogy ránézel valakire és teljesen megfog a külseje annál sokkal erősebb érzés. Ha a szerelmed nélkül vagy,van hogy csak bámulsz magad elé félóráig vagy több és csak rá gondolsz,szemed könybe lábad és halkan suttogod "bár csak itt lenél velem",kedvenc zenéid aligha nyujtanak vígaszt,érzéseid minden zajt elnyomnak,de ha látod hogy meg csal vagy valami. Borzasztó an érzed magad ugy hogy azt megfogalmazni nem tudom.
2017. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!