Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Serdulő vagyok. van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serdulő vagyok. van egy lány aki tetszett de egyszercsak nem éreztem iránta semmit. és már ő hajtott rám de egyszerüen elvesztettem az érzéseim iránta. ez egy másik lánnyal is megtörtént. miért lehet ez??

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem is voltak "érzéseid", csak a fantáziádat piszkálta. Aztán amikor lett volna esetleg valami, bebujt a félsz a gatyádba.
2020. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15
2020. nov. 24. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig mindig ez történt veled? Még egy lánnyal se alakult jól?
2020. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azon belül, hogy tetszett mit éreztél még?
2020. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aki tetszett azzal most jóba vagyok. de más tetszik
2020. nov. 24. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az kell akit nem kaphat meg, aztán mikor elérhetővé válik már nem érdekes a dolog. Lehet csak arra vágsz hogy küzdj egy lányért és ne ő hajtson rád (ami persze jól esik az ember önbizalmának de nem olyan csábító mint akihez fel akar érni az ember).

17/F

2020. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedsz, amikor már élesben is összejönne valakivel

Én azt tanácsolnám hogy esetleg írj rá az egyik lányra akinek tetszettél és meglátod hogy mi lesz belőle.

Lehet hogy azzal hogy,elutasítottad elszalasztottál egy lehetőséget, és kiderül hogy igazából jó vele

Ha meg mégsem úgy alakul,akkor legalább tudod, és nem lesz ott hogy "mi lett volna ha". Ha csak beszélgetsz vele egy kicsit az még úgyse jelent semmit, én is írogattam már fiúkkal csak úgy többször is.

Szerintem mindenképp jobb lenne mint hogy csak ezen gondolkozol,és hátha rájössz hogy mi a probléma:)

Vagy kitalálhatsz mást is, de valahogy lépned kellene a lányok felé, addig úgysem derül ki

Ha tanácsra lenne szükséged írj nyugodtan

2020. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!