Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A haj fül mögé tűrésének van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haj fül mögé tűrésének van bármi jelentősége? Nőkre célzok!

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 08:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, lehet jel is, lehet az is, hogy nem. Nem tudhatjuk. Két nap az semmi, és attól, hogy a kabát alá van betűrve a haj, engem speciel szokott még zavarni. De ha te ennyire jelnek akarod látni, akkor beszélgessetek, hívd el randizni, vagy valami. Ha meg nem vevő rá, lehet csak zavarja, hogy bejön neked, és ha valakiről tudjuk, hogy bejövünk neki, annak a jelenlétét észlelni is fogjuk. Lehet, hogy neki zavaró a tudat. Vagy lehet, hogy viszonozza az érzéseidet.
2020. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Sok olyan dolog van, amire nem tudom a választ vele kapcsolatban, de ezt csak én tudom kideríteni és ki is fogom! :D Mindenesetre nekem furcsa a viselkedése.
2020. nov. 28. 14:27
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha feszengek illetve zavarba vagyok akkor mindíg ezt csinálom. De ezenkívül is szoktam csinálni ha zavar, hogy ott van.

17/L

2020. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Nálam nincs jelentőséget. Ezer oka lehet, hogy a hajamat megfogom/piszkálom
2020. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a többség semmi jelentőséget sem szentel ennek az egésznek.

Csajok, ti hogyan reagálnátok az imént leírt szituációra? Kölcsönös szimpátiával illetve anélkül?

2020. nov. 29. 19:02
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A helyzetre is reagálok, szintén kabát alatt hordom a hajam, ha ki van bontva. Ha kicsúszik a kabát alól a hajam előre, csak a fülem mögé tűröm (mert zavar) és közben simán ránézek öreg nénitől kezdve bárkire... nem mi voltunk ott, nem látunk a lány fejébe. Szóval tényleg bármit jelenthet.
2020. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
16/16 most hozzád szólok: Nagyon gyötör a kíváncsiság! Én nem ''bárki'' vagyok a számára. Az igaz, hogy nem ti voltatok ott, hanem én. Ezért gyanús nekem ez a pontosság, hogy egymást követő két napon ugyanott helyszínileg és időpontilag csinálta. Mivel nekem tetszik, ezért lehet beképzelem. Ha felakarja magára hívni a figyelmem, akkor sikerült neki. Ha meg a haját akarja igazgatni, miért pont ott és miért pont akkor igazítaná meg, amikor közeledem felé?
2020. nov. 29. 20:31
 18/26 anonim ***** válasza:
Én rámosolyognék, és ha elpirul vagy zavarba jön, akkor tetszel neki.
2020. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mi a probléma ezzel, amit írtál? :D Egy dolog! Kitalálod? :D
2020. nov. 29. 20:40
 20/26 anonim ***** válasza:
Maszk?
2020. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!